Hastaneden İlk Kare

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,803
Beğeniler
6,470
Şehir
Seattle.
#1
Kulaklarındaki rahatsızlık nedeniyle yaklaşık bir haftadır Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavi gören Cumhurbaşkanı Gül'e doktorları 30 Ağustos törenlerine katılmamasını önermişti. Doktorlarının tavsiyesi üzerine Köşk'teki 30 Ağustos resepsiyonunu iptal eden Gül, Zafer Bayramı kutlamalarına kendisinin yerine TBMM Başkanı Cemil Çiçek'in vekalet edeceğini bildirmişti.

Gül, hasta yatağından sosyal paylaşım sitesi Twitter'da paylaştığı mesajında 30 Ağustos'u kutladı ve rahatsızlığı hakkında bilgi verdi.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Twitter hesabı üzerinden bugün takipçilerinin 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutladı ve "Çok istememe rağmen, doktorların tavsiyesi üzerine törenlere katılamıyorum" açıklamasında bulundu.

Gül, "Hacettepe üniversite hastanesindeki tedavim sürüyor. Daha birkaç gün burada kalacağım. Sağ olsun, tüm personel ellerinden gelen her şeyi yapıyor. Çok şükür, sağlık durumum iyiye gidiyor. Doktorlarım gerekli açıklamaları yapıyor, en güncel bilgileri sürekli sizlerle paylaşıyorlar zaten. Devlet kademesinin ötesinde, Türkiye'nin dört bir yanından sevgi ve samimiyet yüklü geçmiş olsun mesajları yağıyor. Selamlarınızı, dualarınızı alıyorum. Allah hepinizden razı olsun" diye yazdı. 

Benzer konular

Top