1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

hayal ederek sinema yönetmenliği..

Konusu 'Forum Oyunları' forumundadır ve çılgınım_www tarafından 14 Şubat 2009 başlatılmıştır.

1. çılgınım_www

çılgınım_www Üstat

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    1.230
    Meslek:
    NLP TRAĮNER / Grafiker
    Yer:
    İstanbul
    Banka:
    5 ÇTL
    selam arkadaşlar :P
    bir nevi yönetmen olucaz ve sinema yöneticez:) eğlenceli olucak gibi...bu sinemayı birlikte yöneticez ve ortaya bir film çıkarmış olucaz.. yani izliyormuşuz gibi yazıcaz...
    bu oyunun amacı hayal gücümüzü sınamak..
    hadi güzel bir film yazalım yönetelim ve oynayalım :)

başlıyorum...

elinde kitap olan ve sandelyede oturan genç bir bayan olsun düşünceli ve yorgun kitap okuyor fakat kafası başka biryerde... tam o sırada kalbi dursun...

benden sonra gelecek arkadaş devam etsin lütfen ama şöle olsun böle olsun diyelim yönetiyormuşuz gibi :):P

2. MRMİC

MRMİC Uzman

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    1.130
    Yer:
    İstanbul
    Banka:
    238 ÇTL
    Kalbi duran bayan yere yığılır yan masada oturan delikanlı hemen yardımına koşar,bayanın kendinde olmadığını görür kalbinin atmadığını anlayan genç bayana kalp masajı yapmaya başlamıştır... böylemi yazcaktık:)

3. çılgınım_www

çılgınım_www Üstat

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    1.230
    Meslek:
    NLP TRAĮNER / Grafiker
    Yer:
    İstanbul
    Banka:
    5 ÇTL
    evet güzel demek istediğim tam olarak böyleydi :P:)ama şu tarz yazılmasını istiyorum örnek;

ben devam ediyorum hemen :)

ve genç bayanın kalbi atmaya başlasın ama genç bayanın hala baygın oldugunu gören delikanlı onu bir hastahaneye götürsün tam o sırada genç bayanın cebinden bir mektup düşsün ve bu mektubu gören genç adam kendinden düştüğünü zannederek alsın cebine koysun...

4. MRMİC

MRMİC Uzman

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    1.130
    Yer:
    İstanbul
    Banka:
    238 ÇTL
    Bayanı hastaneye götüren genç hastanede beklesin.beklemekten sıkılan genç sigara içmek için dışarıya çıksın.eline cebine attığında eline mektup gelsin ve mektupu açıp okumaya başlasın...

5. çılgınım_www

çılgınım_www Üstat

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    1.230
    Meslek:
    NLP TRAĮNER / Grafiker
    Yer:
    İstanbul
    Banka:
    5 ÇTL
    mektupta yazan sadece 3 kelimeden oluşan bir cümle olsun 'anne ben öldüm'...ve film başlasın :)

6. MRMİC

MRMİC Uzman

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    1.130
    Yer:
    İstanbul
    Banka:
    238 ÇTL
    Adam şaşkın bir şekilde hastaneye girer ve doktorun bayan öldü sözüyle irkilir.ve doktor bir kağıt uzatır genç adama kağıdı açan adam yazılanı görünce iyice karmakarışık olur.
    kağıtta Play Game yazıyordur.anlarki bir oyunun içine düşmüştür:)

7. çılgınım_www

çılgınım_www Üstat

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    1.230
    Meslek:
    NLP TRAĮNER / Grafiker
    Yer:
    İstanbul
    Banka:
    5 ÇTL
    Delikanlı korkuyla oradan uzaklaşmaya başlasın ve doktor arkasından seslensin 'bayan sizin neyiniz oluyor beyefendi !!! lütfen durun !!! nereye gidiyorsunuz !!! '... Genç adam durmasın ve koşsun ... koşarken aklına genç bayanın elindeki kitap gelsin :)

8. MRMİC

MRMİC Uzman

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    1.130
    Yer:
    İstanbul
    Banka:
    238 ÇTL
    Hızla bayanın kitabı düşürdüğü cafeye gider ve kitap yerde durmaktadır.kitabı alır ve oradan evine gider endişelidir düşüncelidir ve şaşkındır

9. çılgınım_www

çılgınım_www Üstat

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    1.230
    Meslek:
    NLP TRAĮNER / Grafiker
    Yer:
    İstanbul
    Banka:
    5 ÇTL
    kitapı hiç açmaz ogün içerisinde... başlığı bile korkutuyordur genç delikanlıyı... kitabın başlıgı 'SESSİZLİĞİN İÇİNDE BEN' olsun...

10. MRMİC

MRMİC Uzman

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    1.130
    Yer:
    İstanbul
    Banka:
    238 ÇTL
    Karnının acıktığını farkeder yicek bişeyler hazırlarken telefon çalar cvp verir,ve telefondaki ses kitabı okudunmu diye sorar.şaşkınlıktan deliye döner..ve korkarak telefonu kapatır

Sayfayı Paylaş