1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Hayal kurmak

Konusu 'Okunası Yazılar' forumundadır ve alemdar tarafından 4 Haziran 2012 başlatılmıştır.

1. alemdar
    Cesur

alemdar Öyle bir geçer zaman ki! V.I.P

Beğenileri:
    2.614
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    4.171 ÇTL
    Bir çoğumuz hayallere dalarız elbet, hayaller kurar olması için elimizden geleni yaparız yapmaya çalışırız. Hayaller gerçeğe dönüşütüğünde çok özel ve güzeldir. Sadece hayaller olarak kalması pek anlam ifade etmez. Elbetteki zaman zaman kendimizi şımartmak adına uçuk elde edilemeyecek hayallere de yelken açarız, ta ki yelkenler parçalana değin... Bir de gerçekçi olan hayallerimiz vardır. Onlar her daim içimizdedir. Onlar bizi ayakta tutan, onlar bizi olmamız gereken duruma getirecek birer araçlardır. Bizler hayal kurmaya çok ama çok küçükkken başlarız. Okumak, iyi bir iş sahibi olmak, iyi bir kariyer, iyi bir evlilik, sağlıklı çocuklar, iyi dostlar, evler, arabalar vesaire... Bu hayallerin tabanı da yok tavanı da... Sürer gider bir ömür boyu... Tabi ki aza kanaat etmeyen çoğu bulamaz. Ama kanaatin dışında öyle bir çaba göstermek lazım gelir ki... Kendimizin dışında hayallerini gerçekleştirmek isteyenlere de bir nebze de olsa ışık tutabilelim. Ah bir çocuk olsam! İşte bu hayal ötesi... Ah bir arabam olsa! İşte bu da olabilecek gerçekçi bir hayal... Tabi sınır koyacak değiliz hayallere, ama haddince hayaller bizleri dumura uğratmaz. Bilakis gerçekleşince sevince boğar. O halde hepimiz hayaller kuralım, hayyallere dalalım, gerçekleri unutmadan. EMİ. Sen ve şen kalın. EMİ. (Tüm gerçek hayallerinizin olması dileğiyle)

2. KaRaNFiL

KaRaNFiL 1+1=3 :) bebegimiz saglicakla gel :)

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    730
    Banka:
    0 ÇTL
    Balik burcunun iki özelligini fazlasiyla tasiyorum. Asiri dugyusalim, ve cok fena hayalperestim. Gün boyu hayal kurarim en ufak seyden en uc hayallere kadar farkli bir alemde dolasabilirim :rolleyes: Önümüzde ki 3 sene icinde en büyük hayalim insaAllah hayirlisiyla evlenip yuvami kurmak, nasip olursa AÖFden 2senelik bir bölümü bitirmek, ve Rabbim insaallah nasip ederse de kiradan cikip kendi evimizi almak. :)

Sanirim hayallerimiz bizi ayakta tutuyor... InsaAllah hepimiz adim adim hayallerimizi gerceklestirebiliriz.

3. alemdar
    Cesur

alemdar Öyle bir geçer zaman ki! V.I.P

Beğenileri:
    2.614
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    4.171 ÇTL
    Tüm hayallerinin gerçekleşmesini dilerim karanfil. Umarım her şey yolunda gider.

4. KaRaNFiL

KaRaNFiL 1+1=3 :) bebegimiz saglicakla gel :)

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    730
    Banka:
    0 ÇTL
    InsaAllah, cümlemiz icin amin diyorum :)

5. Çağlayağmur
    Hoşgörülü

Çağlayağmur ... Süper Moderatör

Beğenileri:
    4.440
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    861 ÇTL
    @alemdar yüreğine sağlık yine güzel bir yazı olmuş. Bende tüm uçuk olmayan hayallarinizin gerçekleşmesi dileğiyle diyorum tüm Çerez ailesine.

Son düzenleyen: Moderatör: 26 Ocak 2014
  6. İki nokta

İki nokta Üstat

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    1.130
    Yer:
    Hayy'dan..
    Banka:
    1 ÇTL
    Allah oldurmayacağı şeyin hayalini kurdurmazmış..

Çok güzel bir yazı..

Sayfayı Paylaş