Hayat sizi neden yoruyor?

aslann

Ülken İçin Yaşa Aşkın İçin Öl!
Katılım
25 Tem 2009
Mesajlar
7,662
Beğeniler
515
Şehir
MAVİ
#1
Bazen hepimiz hayatın önümüze sunduklarından dolayı yorulduğumuzu ve yaşadıklarımızın ise artık bünyemize fazla geldiğini hissederiz. Ve bu durumdan uzaklaşmak için çaba sarf ederken daha da çok yoruluruz. Peki hayat sizi neden yoruyor?


Buradan
 
Katılım
12 Ekm 2013
Mesajlar
478
Beğeniler
6
Yaş
25
Şehir
Çankırı
#2
Eşler dostlar
Çevrenizde olması gerekenden fazla insan var. Yapınız nedeniyle tanıştığınız insanlar hemen en yakın arkadaşınız dostunuz olmaya çalışıyor. Bu da sizi haddinden fazla insanla uğraşmaya zorluyor. Yorulduğunuzu anladığınızda onlardan kaçmak istiyorsunuz, ama kırıcı olmamak için o kadar uğraşıyorsunuz bu mümkün olmuyor. Kendinize daha çok zaman ayırmalısınız.


Aynen bunun farkındaydım zaten :)..
 

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Katılım
29 Ksm 2011
Mesajlar
11,740
Beğeniler
559
Şehir
Beşitaş'ın tam ortası
#3
Aile
Ailenize olan aşırı bağlılığınız, onlar için fazlasıyla endişelenmenize yol açıyor. Kendi başlarına halledebilecekleri işleri bile siz yapmak istiyor onları rahat ettirmek istiyorsunuz. Sürekli olarak onların peşinde olmaya mecbur hissediyorsunuz kendinizi, bu da kendinize zaman ve enerji ayırmanıza engel oluyor.
nasıl bildi ama :D
 

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,831
Beğeniler
6,493
Şehir
Seattle.
#4İş, güç

Yetenekleriniz sayesinde bir çok işin altından büyük bir beceriyle kalktığınız insanların gözünden kaçmıyor. Bu nedenle üzerinize düşen iş yükü başkalarına oranla fazla. Tam bitirip kendinizi mutlu edecekken, başka bir işin ucundan tutmak durumunda kalıyorsunuz. Profesyonellik anlayışınız şikayet etmemeyi de içerdiğinden, sessiz, sakin, ama bir hayli yorgunsunuz.

:confused:

 
Top