1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Hayat...

Konusu 'Okunası Yazılar' forumundadır ve ZeyNoO tarafından 25 Mart 2012 başlatılmıştır.

1. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.784
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.064 ÇTL
    Hayat...

Hayata hiç isyan etmeyin. Öncelikle şunu kabul edin; 'hayat adil değil.'Hiçbirimiz, hiçbir canlı eşit yaratılmadı. Başımıza gelenler de eşit değil. "Guguk Kuşu" filminde Jack Nicholson akıl hastanesinde çok ağır bir mermer havuzu kaldırabileceğine dair diğer hastalarla iddiaya girer. Yüklenir ve havuzu kaldırmaya çalışır, kaldıramaz. Diğer hastalar onunla alay ederken bir şey söyler:

"Ben en azından denedim"
    Siz gerçekten denediniz mi?

Yoksa pencereden hayatı mı seyrediyorsunuz?

Hayata Windows Xp'den, Sony 72 ekrandan mı bakıyorsunuz? Oysa hayat hepimizin avuçlarının içinde...

Kiminin nasır tutmuş parmaklarında, kiminin boyalanmış ellerinde... Ama hayat her zaman avuçlarımızın içinde.

Nasıl istersek, neye karar verirsek hayat orada var. Güneş, her sabah yeniden doğuyor. Gün, her şafakta nice umutlara gebe şekilde ağarıyor ve siz eğer isterseniz hayatı bir ucundan yakalama şansına sahipsiniz.

Yeter ki gülümseyin! Yeter ki bu gün benim günüm diyerek kalkın yatağınızdan... Ve her sabah uyandiginizda "HayaT, bugün yine herseye ragmen çok güzelsin..." demeyi ihmal etmeyiniz.

Her zaman dediğimiz gibi gülümseme yüzünüzden hiç eksik olmasın.. :)

2. Çağlayağmur
    Hoşgörülü

Çağlayağmur ... Süper Moderatör

Beğenileri:
    4.415
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    794 ÇTL
    Çok güzel bir yazı Gülüm Gülücüksüz olmasın hayatımız inşallah hep birlikte. Yalnızzz hani diyorum bu güzel yazıya bu ruh hali hasta evet hastasın ama hastayım demek ve o ruh haline bürünmek daha bir hasta eder ;;) dolayısıyla ruhumuz nasılsa günümüz o derece huzurlu,mutlu ve tabikide gülücükle dolar ;;)

3. Mastor

Mastor Sebatkâr

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    Daima pozitif yaklaşmak lazım hayata. Yapabilene...

4. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.784
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.064 ÇTL
    Yok ablam ruh halimde hasta yazması benim gülmediğimi göstermiyor. Hasta olmama rağmen burda olduğuma göre hala yaşam belirtisi var bende :D Eğer burda olmasam yatıyor olurdum hastalığa o zaman yenik düşerdim :)

Kesinlikle öyle:)

5. Çağlayağmur
    Hoşgörülü

Çağlayağmur ... Süper Moderatör

Beğenileri:
    4.415
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    794 ÇTL
    :)) anlaştık o zaman. Çok geçmiş olsun tekrardan Gülüme.

Mastor yapmak elimizde. Bizden bir tane var değilmi ama :)

Sayfayı Paylaş