Hayatınıza Aşkı Çekmenin En Mistik Yolu!

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,837
Beğeniler
6,493
Şehir
Seattle.
#1


Eğer aradığınız aşkı hala bulamadıysanız, bir de Feng Shui felsefesine göre hayatınıza aşkı çekmenin yollarını deneyin!


Etrafınıza bir göz atın. Neredeyse herkes istediği gibi bir ilişki yaşayamadığından şikayet ediyor. Ancak belki de hata bizdedir. Hayatımızda aşka yer açmadığımız için istediğimiz gibi bir ilişki yaşayamıyor olduğumuzu hiç düşündünüz mü?

İşte tam da bu noktada Feng Shui imdadımıza yetişiyor. Yatak odanızda yapacağınız ufak tefek değişikliklerle, hayallerinizin aşkını yaşayabilirsiniz! Nasıl mı? İşte Feng Shui felsefesine göre hayatınıza aşkı çekmenin yolları!

Düzenli olun

İşe yatak odanızı toplamakla başlayın. Dağınıklık "chi" enerjisinin yani yaşamsal enerjinin akışını engeller. Bu da hayatınızda zorlanmalar ve problemler yaşamanıza neden olur.


Bekarlığa veda edin

Eğer bekarsanız ve artık hayatınızda sabit birinin olmasını istiyorsanız, gardırobunuzda hayatınıza girmesini istediğiniz kişinin eşyaları için yer açın.

Kuru kalabalıktan kurtulun

Şimdi sayacağımız şeyler kesinlikle yatak odanızda bulunmamalı;

-İş ile ilgili araç gereçleriniz

-Eski ilişkinizi hatırlatacak herhangi bir şey

-Yalnızlık, stres, ağır çalışma temposu, ikilem veya fikir ayrılığı hissi veren herhangi bir resim veya obje

-Su ile ilgili şeylerPembe rüzgarlar

Yatak odanızda romantizm rüzgarları yaratmak için, sizde bu hissi yaratacak çift objeler kullanın. Ancak bu objeleri yerleştirmeniz gereken iki yer var. Birincisi yatak odası kapısının karşısı, ikinci ise yatağınızın ayakucunun karşısı. Buralara yumuşak renklerin hakim olduğu resimler, aşkı sembolize eden objeler ya da çiçekler yerleştirebilirisiniz.


Ayna ayna

Yatak odanıza şansı yansıtması için bir duvara mutlaka ayna asın. Aynanın daire şeklinde olmasına özen gösterin çünkü daire bütünlüğü ve tamamlanmışlığı simgeler. Ancak aynayı, yatarken direkt kendinizi göreceğiniz bir yere asmamaya özen gösterin. Eğer başka şansınız yoksa, yatarken mutlaka üzerini bir örtüyle kapatın. 
Top