1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Haydar DÜmenden

Konusu 'Komik Yazılar ve Olaylar' forumundadır ve Defne tarafından 7 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

1. Defne

Defne Aktif

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    18 ÇTL
    Merhaba Haydar Bey. Benim sorum şu: Prezervatif hamileliği önlediği gibi kızlık zarının da yırtılmasını önler mi? Cevabınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

CEVAP
    Değerli okurum, vallahi, billahi bir fabrika gibisiniz. Bu kadar üretimi kara mizah yazarları bile yapamıyor. Her gün şaşkınlıktan beynim duruyor. Önce bir şok dönemi yaşıyorum. Acaba dalga mı geçiyorlar yoksa ciddi ciddi bu sorulara yanıt mı istiyorlar diye? Ama ardından böylesine yüzlerce mektup gelince insanlar durup durupker niye faks çeksin, niye mail atsın, dalga geçmenin onlara ne yararı var diye düşünüyorum. Bu defa da panikliyorum. Kimin adına mı?
    Tabii ki sizlerin adına. Aslan ve yiğit maçolarımız, cinsellikte her şeyi bildiklerini sanırlar ama ne yazık ki kaba güçten başka bir şey bilmezler. 3 kere, 5 kere mucuk mucuk. Yani anladınız değil mi? Önüne konmuş bir çanak baldan sabaha kadar her yarım saatte bir 5 kere, 7 kere kaşık kaşık yemenin ne anlamı ve kime yararı var? Değerli okurum, eğer prezervatif kızlık zarını korusaydı, hayatta birçok kadın evlendiğinde 3-5 erkekten arda kalan dul (!) bakire olurdu. Bu da toplum dengelerini alt üst ederdi. Çünkü o gerdek gecesi prezervatif takmayan erkeğin birlikte olduğu kadının kızlık zarı kanayıverirdi. Oh ne ala, ne ala! Zar kanadı. Senin bu mektubuna cevap vermiyorum. Bu kadar da saçmalık olmaz. Şu satır aralarında hem sorunun yanıtını, hem de kendi resmini göreceksin. Biraz dikkatli bak.

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.354
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.771 ÇTL
    :)))))))) Harika yaaaa:)

3. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P