1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Haydar Dümen'e Sordular

Konusu 'Komik Yazılar ve Olaylar' forumundadır ve kelebek tarafından 18 Nisan 2008 başlatılmıştır.

1. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Türkiye'nin cinsellik konusundaki araştırmalarıyla önde gelen isimlerinden Psikiyatr Dr. Haydar Dümen, dört yıldan bu yana Posta gazetesindeki köşesinde okurların sorularını yanıtlıyor. Dr. Dümen'e gelen son dört yılın en ilginç sorusu ise Kütahya E Tipi Kapalı Cezaevi'nde yatan Mustafa Yaşar'dan geldi.
    Mustafa Yaşar'ın sorusu şöyle:

Haydar Bey, ben cezaevinden yazıyorum bu mektubu. Bizim iki muhabbet kuşumuz var. Bunlara hiçbir masraftan kaçınmadığımız halde ön sevişmeyi yapıyorlar ama ilişkiye girmiyorlar. Dişi erkekten 2-3 ay kadar dolgun. Dişi her türlü cilveyi yaptığı halde erkekte bir yaklaşım göremiyoruz. Tecrübenize dayanarak bizi bilgilendirirseniz çok memnun kalırız. Saygılarımızla...

Dr. Haydar Dümen'in bu soruya verdiği yanıt ise şöyle:

Değerli okurum, bence kuşlar sizlerden utanıyor! Onca insanın arasında bu işi yapmak kolay mı? Etraf röntgenci dolu ve siz sevişeceksiniz? Yapabilir miydiniz? Zor! Bu arada siz de kuşların halinden biraz anlayın be evladım. Ön sevişmeye başladıklarında çevrelerinden çekilin de işlerini görsünler. Hepsi bir yana, ben insan doktoruyum. Kuştan da muhabbetten de çok iyi anlarım ama muhabbet kuşundan değil!

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.354
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.771 ÇTL
    Eeeee boşuna Haydar Dümen olunmuyor demekki :))))))))))

3. TeBeSSüm

TeBeSSüm Pamuk Prenses ツ Özel üye

Beğenileri:
    1.210
    Ödül Puanları:
    4.830
    Banka:
    722 ÇTL
    Forumda bu ne cinsellik merakı böyle ya açılan konuların % 90 'ı cinsellik ilginç.

4. eFSaNe_KaRTaL

eFSaNe_KaRTaL | çArŞı | Özel üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    4.480
    Yer:
    Yaşanıp da bitenden daha acıdır yaşanmadan bitenle
    Banka:
    44 ÇTL
    forumda genç üyeler çok sanırsam..ondan olabilir..:D:D

5. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Konunun altında mesajın olduğuna göre sen de bakmışın demek ki. Ayrıca konu cinsel içeriğinden ziyade komikliği için açıldı.Konunun açıldığı yere bakarsan görürsün.

Açılan konuların cinsellik oranlarını yaparsan yüzde 9 bile çıkmaz ayrıca ne doksanı.13029 konuda sadece 28- 29'u cinsellikle ilgili konuymuş demin baktım.

6. TeBeSSüm

TeBeSSüm Pamuk Prenses ツ Özel üye

Beğenileri:
    1.210
    Ödül Puanları:
    4.830
    Banka:
    722 ÇTL
    Ben o gün içerisinde açılan konulardan bahsetmiştim her neyse anlamak istemiyorsanız daha fazla bişey diyemiyecem ;)

Sayfayı Paylaş