1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Haydi Gel Bizimle Ol:)

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve sherry tarafından 19 Kasım 2008 başlatılmıştır.

1. sherry

sherry V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    1.980
    Banka:
    286 ÇTL
    NTV'de canlı yayınlanan "Haydi Gel Bizimle Ol"un sunucularından Müjde Ar ile Aysun Kayacı'nın 'cesur sözleri' kanalı önlem almaya itti.'Haydi Gel Bizimle Ol' canlı yayınlanırken geciktirici kullanılacak. Bu geciktirici sayesinde konuşmalar 5saniye sonra ekrana geliyor. Ekrandakiler 'cesur sözler' ederlerse yönetmen bu 5 saniyelik sürede o sözleri 'bip'leyerek yayına veriyor.

2. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.784
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.064 ÇTL
    Rastlamıştım bu programa :D Yakında kapanırsa hiç şaşmam..

3. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.354
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.771 ÇTL
    Ne kadar densiz varsa programlarda sunucu yaptılar. Toplum olarak niye bu kadar kalitesiz şeylere ilgi duyar olduk anlaşılmaz bir durum doğrusu. Gençler üzerindeki olumsuz etkisini sokakta zaten bariz olarak görüyoruz. Kaliteli programlar ise reyting konusunda yerlerde sürünüyor.

4. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    En sevdiğimin yanından :=)
    Banka:
    119 ÇTL
    Durum içler acısı.Alına tedbir de gülünecek cinsten yani.Böyle rezil insanları geçiktirici programla engellemek yerine hep kaldırmak gerek aslında.İzleyenlerede aklım almıyo açıkçası

5. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    976 ÇTL
    :)) suan 70 milyon insan bizi izliyor cumleleri beni kanser ediyor :)))) duyanlarda harbiden cok guzel program yapiyor sanicak ya oysa uzerinde Aile izliye bilir yaziyor ama bana göre aile asla o sekil programlari izliyemez sadece kavga tartisma birbirlerini kucuk dusurme ne ararsan var ...

6. e-PaCk

e-PaCk Forum Gururu

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    1.880
    Banka:
    331 ÇTL
    Yanlış anlaşılmasın gıcıklığına yazmıyorum da mesajı baştan belirtiim:)
    bu program müjde ar pınar kür falan filan fişman onların programları değil mi:)
    çok fazla takipçisi değilim rasladığım zaman izliyorum konukları da hep kaliteli insanlar ya da bana hep öyle denk gelmiştir belki :)
    artık reyting çıkarı yapmayan program kalmadı elbet(TRT TSM konserleri dışında:P) onlar da reyting amaçlı bir aysun kayacı edindiler kendilerine arada konuşuo adrenalin yükseltio ama bence öyle rezil bi program değil bence. program yapımcıları bile benim kadar üzülmezler yorumları görseler :P:P
    seviyorum ya müjde arı. anasının kızı ne de olsa :)

Sayfayı Paylaş