HDD gibi USB Bellek - OCZ ATV 32GB USB Bellek

Hazangülü

Forum Onuru
Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
10,245
Beğeniler
126
#1Genel Özellikler :

OCZ ATV 32GB USB Bellek
Yeni yok edilemez diskiniz! OCZ'den sabit disk kapasitesinde, 32GB'lık yüksek hızlı ve dayanıklı USB bellek!

"Yeni OCZ USB belleği ismini All Terrain Vehicle dan alıyor ve bir rafting gezisine veya daha gerçekçi bir ihtimalle pantolonunuzun cebinde çamaşır makinesinde yıkanmaya dayanabilecek sağlamlıkta gözüküyor... Kapağın kaybolmasını önlemek için ufak bir zincirle bağlanan bir kapak yuvası var. Kapağın kayıp düşmesini engelleyecek kadar sıkı şekilde oturan yuva kullanım sırasında kapağı kaybetmenizi engelliyor.. Ürün şimdiye kadar test ettiğimiz USB bellekler arasında en hızlısı olması, çift renkli şık görünümü, dayanıklı kaplaması ve fiyatıyla bizden Editörün Seçimi ödülünü almaya hak kazanıyor." - overclockercafe.com

Darbeye dayanıklı ATV modeli bilgilerini koruma altına almak için ekonomik bir seçenek olarak duruyor. Vista Ready Boost destekleyen bellek yüksek okuma hızı sayesinde bu özelliğini gerçek bir performans avantajına dönüştürebilir... Teslerimizde OCZ ATV piyasadaki diğer en kaliteli USB belleklerle başabaş hatta bazen daha iyi sonuçlar verdi... Ürün rekabetçi fiyatıyla "standart tüketici" bellekleri ile "performans tutkunu" sınıfının tam ortasında yer alıyor. Fiyat / Performans oranıyla öne çıkan ürün diğer yüksek fiyatlı üst sınıf ürünlere güzel bir alternatif. 5/5 - ocmodshop.com

32GB İnanılmaz Kapasite!
İsmini arazi aracı ATV'den alan OCZ'nin yeni nesil süper hızlı ve dayanıklı USB bellek serisi 32GB'lık yeni modeli ile karşınızda. 18 Ocak'ta Avrupa'da satışına başlanan ve büyük ilgi gören ATV 32GB modeli şimdi Türkiye'de! OCZ ATV 32GB modeli kendi kategorisindeki USB bellekler arasında çok iyi fiyat/perfromans oranı sunuyor. kapasitesi, hızı, dayanıklılığı ve uygun fiyatı ile öne çıkıyor.

Su Geçirmez & Darbeye Dayanıklı
Pantolonda unutulup çamaşırlarla beraber yıkanan veya yere düşüp üstüne basılıp kırılan USB bellek problemlerine son. Suya ve darbelere dayanıklı olan OCZ ATV USB bellek, çift renkli ve dayanıklı lastik dış kaplaması sayesinde artık bilgileriniz yıkanma, ezilme gibi dış etkenlerden maksimum şekilde korunacak.

Kapak Kaybolması Derdine Son!
USB belleğinizin kapağını kaybetmeden saklamanızı sağlayacak kapak tutucu aparatı ile gelen OCZ ATV aynı zamanda zincir bağlantısı sayesinde anahtarlığınıza da kolaylıkla bakılabilir.

30-34MB/sn Okuma Hızı, Çift Okuma/Yazma Kafası
Yüksek okuma hızı sayesinde OCZ ATV model USB belleklerle komple bir DVD'yi 2.5 dakikada sabit diskinize kopyalayabilirsiniz. 34MB/sn'lik okuma hızı sayesinde sabit disklerin hızında USB belleğinizden çalışabileceksiniz. Ayrıca OCZ'nin diğer Rally2 USB belleklerinde de kullanılan ve yüksek performans sağlayan "Dual-Head" özelliği, USB üzerinde aynı anda iki yazma/okuma işlemini yapabilmenizi sağlar. Bu sayede büyük dosyalarını kopyalarken USB'yi herhangi bir yavaşlama olmadan kullanmaya devam edebilirsiniz.

Yüksek Vista ReadyBoost Performansı
Vista ReadyBoost onaylı OCZ ATV bellek yüksek okuma performansı sayesinde düşük bellek kapasitesine sahip notebooklarda ek bellek olarak kullanılarak performansın artmasına katkıda bulunur.

Ömür Boyu Garanti
OCZ'nin kullanıcılara verdiği değer ve ürünlerine duyduğu güvenin bir göstergesi olarak OCZ ATV model USB bellekler ömür boyu garanti ile sunulmaktadır.

Teknik Özellikler


32GB Modül - 32768MB
USB2.0 destekler
Su geçirmez lastik kaplama
Turuncu çalışma ışığı
Gerçek Plug&Play (MacOSX uyumlu)
Okuma: 30-34 MB/sn
Yazma: 7-14 MB/sn
Ömür Boyu Garanti
Ürün Kodu : OCZUSBATV32G
 

Benzer konular

Top