Hediye Almam Gerekiyor..

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Sevgili arkadaşlarım...bu garip kulunuza yardımcı olur musunuz..Bir bayan ve bir erkeğe yeni işe başladıkları için hediye almam gerekiyor. Her iki kişide çok seviyorum...çiçek çikolata gibi bişi almak istemiyorum.. aldığım şey kalıcı olsun ve şaşırtıcı olsun istiyorum ama bişi bulamadım..Erkek 28 yaşında bayan 40.. ikiside müdür..hadi biraz akıl verin bna:P

Şimdiden tsk.

Takım
GALATASARAY
Kutlamak için en iyi yöntem çiçektir. Detaya girersen hem altından kalmazsın hem de kimseyi memnun edemezsin artı yorum bile yapılır :)

Sevgili arkadaşlarım...bu garip kulunuza yardımcı olur musunuz..Bir bayan ve bir erkeğe yeni işe başladıkları için hediye almam gerekiyor. Her iki kişide çok seviyorum...çiçek çikolata gibi bişi almak istemiyorum.. aldığım şey kalıcı olsun ve şaşırtıcı olsun istiyorum ama bişi bulamadım..Erkek 28 yaşında bayan 40.. ikiside müdür..hadi biraz akıl verin bna:P

Şimdiden tsk.
Şayet masaları varsa minik gümüş çerçeveler alabilirsin yada masada kullanabilecekleri kalem, kalemlik, ajanda yada el emeği olan küçük nazarlıklar :D

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör

Erkeklere hediye almak gerçekten zor. Şöyle bir şeyler almanı önerebilirim.

Bayan orta yaşlardaymış ona da broş alabilirsin mesela. Kolye ya da yüzükte hoş olucaktır. Hele ki süslüyse, bayılır! :) Mertebesi yüksek hanımlar ya da beyler böyle şeyler taşımayı sever canım.

Sade bir şeylere baktım ama bulamadım ama eminim ki vardır kuyumcularda ya da Accessorize + H&M de kesinlikle bulursun diye düşünüyorum.

Ya da ünlü ressamların tablolarını alabilirsin fena fikir değil... Böyle şeylere meraklıdır eminim ki.

MONA LISA / Leonardo Da Vinci :) Bilmeyen yoktur.

İnci Küpeli Kız / Johannes Vermeer

The Swing - Salıncak / Jean Honore Fragonard

The Scream - Çığlık / Edvard Munch

Vesaire vesaire tabloların hikayeleri mevcut hoşuna giderse araştırırsın canım.

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
tsk...isme özel yapılan kartvizitlik kalem vs. takımlar buldum netten hoşuma gitti..onlar var suan aklımda ama biraz daha düşünüyorum..