1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Hepinizden Ricam...

Konusu 'Soru/Cevap - Öneri, İstek, Şikayet' forumundadır ve Gizemli Cadi tarafından 29 Nisan 2009 başlatılmıştır.

1. Gizemli Cadi

Gizemli Cadi Forum Gururu

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    1.880
    Meslek:
    Öğretmen diyolar bana sıradışı olsamda
    Yer:
    Cadilar FAN Klüp
    Banka:
    7 ÇTL
    Arkadaşlar bazı mesajlarda bir kibarlık bir çekingenlik öğretmene böyle yapılmaz,öğretmene bu söylenmez..vs ben bu forumda öğretmen değilim..Bazen keşke mesleğime öğrenci, yada ev hanımı falan yazsaydım diye düşünüyorum.Hepinizin öğretmenlere sevgisi saygısı olduğunu biliyorum...Ben bu foruma eğlenmek ,neşelenmek,gerekirse ağlamak hüzünlenmek ve en önemlisi hayata dair ne varsa paylaşmak için geldim..Sizden ricam bundan sonra benim öğretmen olduğumu unutmanız sadece bir forumdaş gibi davranmanızdır....İmzam herşeyi anlatıyor sanırım...

2. jeriko

jeriko Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    657
    Yer:
    Anadolu (bu kadar ayrıntı iyi)
    Banka:
    314 ÇTL
    Belli bir ahlak ölçüsünde herkes herşeyi söyleyebilmeli tabi seviyeyi çok düşürmeden.Dediğin gibi insanlar buraya eğlenmeye, öğrenmeye ve hoşca vakit geçirmeye geliyorlar.

3. ahbeabi

ahbeabi Uzman

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    VAN
    Banka:
    7 ÇTL
    Bu Şey Sevgi ve saygıdan kaynaklanıyor, hepimiz gönülden arkadaşız ve kardeşiz. İnşaallah sonuna kadar her türlü güzelliği beraber paylaşırız.

4. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    En sevdiğimin yanından :=)
    Banka:
    119 ÇTL
    Hocam işin aslı herkes size forumdaş gibi davranıyor ama öğretmenlere olan saygıdan sevgiden kaynaklanıyor.Bence bundan şikayteçi olmayın.Zaten artık öğretmene saygı diye bişey kalmamışken burada olması ne kadar güzel.

5. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    991 ÇTL
    Arkdaslar Kusura bakmayin aslinda her zaman oldugu gibi bugunde sorun benden kaynaklandi forum oyunlarinda ben yazdim :((( ondan acildi bu konu ve gercekten özur dilerim neden se bu aralar cok kiriciyim kimse alinmasin bu konu sizler icin deguil benim icin acildi ama konuyu okuyunca oyundada duzeltim :8 ve kotu birsey yazmadim di sadece ögretmen oldugunuzdan saygim sonsuz burasi oyun diye ifade ettim di :( ne ise olan oldu artik :( ve bu kadar arkdaslarin zoruna gidecegini tahmin etmedim di

6. Gizemli Cadi

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    1.880
    Meslek:
    Yer:
    Cadilar FAN Klüp
    Banka:
    7 ÇTL
    Lost Love Burada öğretmene saygı diye birşey var zaten...Ama benide anlamalısınız...Bütün gün zaten o kimlikle yaşıyorum...Paydos zili çalınca eve gelip kahvemi yapıyorum..Bilgisayara oturmuş tam eğlenmeye çalışırken hala o kimliği üstünüzden atamamanız gerçekten insanı düşürüyor...Zaten gün içinde en az 500 kere öğretmenim kelimesini duyuyorsunuz..Hem de kaç 500...Burada da karşınıza çıkınca ister istemez demorilize oluyor insan...Ayrıca öğretmen olmakla gurur duyuyorum ama o kimliğimi okul bitiminde ben sınıfta bırakıyorum...Ben dışarı çıktığımda anne, komşu,kanki, kız,eş,.arkadaş,dost..oluyorum..Sizden de küçük bir istekti sadece....

7. Gizemli Cadi

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    1.880
    Meslek:
    Yer:
    Cadilar FAN Klüp
    Banka:
    7 ÇTL
    Yeşimciğim daha öncede bu konunun senden kaynaklanmadığını belirttim..Bundan uzun süreden beri rahatsız olduğumuda belirtim..Ayrıca bu günlerde çok kırıcı değil ama çok KIRILGAN olduğunu düşünüyorum..Son kez açıklıyorum...Bu konunun uzaktan yakından YEŞİM le alakası yoktur..

8. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    En sevdiğimin yanından :=)
    Banka:
    119 ÇTL
    Tamam o zaman egecim bundan sonra egesin sadece ok;)

9. ahbeabi

ahbeabi Uzman

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    VAN
    Banka:
    7 ÇTL