1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Her gün yeni bir başlangıç..

Konusu 'CerezGünlük' forumundadır ve sinovax tarafından 15 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. sinovax

sinovax Katılımcı

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    15 ÇTL
    Hayat insana ne öğretir biliyor musun ?
    Zayıf yönünü göstermemeyi öğretir. Asla kendin olmamayı öğretir. Kendin olursan bol bol hor gördüklerini, sevmemeyi öğretir insana.Seversen eğer sevilmeyeceğini öğretir. . Rol yapmayı, kimseye acımamayı öğretir insana. Acırsan acınacak duruma düşenin sen olduğunu öğretir. Kimseye güvenmemeyi öğretir, her an diken üstünde duruyormuş gibi dikkatli olmayı öğretir. İnsanların sadece menfaatleri doğrultusunda dostlarına yanaştığını öğretir. Hem de daha yolu yarılamamışken öyle bir öğretir ki hayat boyu unutamazsın..

2. sinovax

sinovax Katılımcı

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    15 ÇTL
    Söndü lambalar yolcu yolunda gerek..

Papatya bunu beğendi.
  3. sinovax

sinovax Katılımcı

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    15 ÇTL
    İkinci öğretimler harç yatırıp hazırlık parası da ödediği gibi bir de onlara burs da vermediklerini öğrendim bugün :) Madem hiç bir öğrencilik hakkından yararlanamayacaktık neden ikinci öğretimler var? Kapatsanıza! Bir büyüğümüz şöyle demiş arkadaşların söylediğine göre; "zaten onlar paraları olduğu için orda okuyor, kaldırma (ücret) gibi bir durum olmaz" Ben de diyorum ki parası olan ikinci öğretime değil özel üniversiteye gidiyor. İkinci öğretimler mecburiyetten seçiyorlar..

4. MeRciMeK
    Masum

MeRciMeK V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    1.871
    Ödül Puanları:
    7.230
    Banka:
    427 ÇTL
    Nasil ya benim ikinci ögretim olupta basbakanlik bursu alan arkadasim var iyi arastir.. Tabi torpil gereken yerlere denk gelmis olabilirsin sen :)

5. sinovax

sinovax Katılımcı

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    15 ÇTL
    evet başbakanlık çıkarsa veriyor ama özellerden genelde birinci öğretimlere öncelik veriyor hatta genelde ikinci öğretime vermiyorlar

6. MeRciMeK
    Masum

MeRciMeK V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    1.871
    Ödül Puanları:
    7.230
    Banka:
    427 ÇTL
    Vakif ve dernekleri arastir kasaplar dernegi gibi duyunca adini gülesin gelen yerler var burs veren :D

Sayfayı Paylaş