Her Yeni güne bir saç modeli

Paradoks ~

... Elif ...
Katılım
6 Eyl 2011
Mesajlar
5,208
Beğeniler
70
Şehir
Konya
#1
Yüz Tipine Göre Saç Modelini belirlemek Saçlarımıza uygulayacağımız işlemlerin neticesinde en iyi sonucu almanın birinci kuralıdır. Bu nedenle Yüz Tipine göre Saç modelini ve Saç Kesim şeklini belirlemek başlangıç için en önemli husustur diyebiliriz.Yüz Tipine Göre Saç Modelini belirlemek Saçlarımıza uygulayacağımız işlemlerin neticesinde en iyi sonucu almanın birinci kuralıdır. Bu nedenle Yüz Tipine göre Saç modelini ve Saç Kesim şeklini belirlemek başlangıç için en önemli husustur diyebiliriz.

 
Düzenleyen yönetici:

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,808
Beğeniler
6,476
Şehir
Seattle.
#7


Bugün Saçlarımı Nasıl Yapsam Diye Düşünen Bayanlara...
Her Güne Saç Stili Önerileri...


İşte Günün Saçı - 22 OCAK 2013 SALI ...Saçınızda değişiklik yapmak istiyorsanız, işte size bir kaç öneri;

- Küt saçlar yada küt görünümü verilmiş saçlar sarsıcı şekilde geri döndü. Tarzınızda ciddi bir farklılığa gitmek istiyorsanız saçlarınızı kestirin. Eğer uzun hellerinden memnunsanız saçlarınızı enseden olabildiğince gevşek toplayın ve tokanın altında kalan kısmı ensenize gizleyerek siyah toka ile iyice sabitleyin.


- Yazın esintisini taşıyan hafif dalgalı saçlar daha uzun süre adından söz ettireceğe benziyor. Özellikle uzun saçlı kadınların tercih ettiği model sizce de baş döndürücü görünmüyor mu?


-Mükemmel bir şekilde yana ayrılmış saçlar doğallıktan vazgeçmeyenleri ağına düşüreceğe benziyor. Modeli ister topuzlarla kombinleyin isterseniz hafifçe dalgalandırdığınız açık saçlarınızla, fark etmez. Yeter ki bir kere olsun deneyin !


-Radikal değişikliklere açık olanlar, saçlarınızda farklı renkler görmeye ne dersiniz ? Biz şeker pembesine ve maviye bayıldık !


-Saçlarınızı ensede ikiye ayırın ve düğüm atın. Ardından kıvırın ve ilk düğümün içinden geçecek şekilde ikinci düğümü atın. Bu model tel ya da lastik toka bulamadığınız zamanları kotarmanızın da en şık yolu olacak.


-Saçlarınızı aksesuarlarla süsleyin. İster bir bantla, ister farklı aksesuarlarla saçınızın klasik görünümünü anında farklılaştırabilirsiniz.


-Atkuyruğu yapın. Tüm yıl boyunca podyumları sallayan atkuyruğu modeli kadınlara çok yakışıyor. Tepeden toplayabilir ya da bir tutam saçı ensede topladığınız atkuyruğunun etrafında dolayarak sabitleyebilirsiniz.


-Duştan yeni çıkmış gibi görünen ıslak saçlar hem oldukça pratik hem de seksi. Yalnız elektiriklenmeyi önleyici bir saç spreyi ile saç tellerinizi ehlileştirmenizde fayda var.
 

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,808
Beğeniler
6,476
Şehir
Seattle.
#10
Özellikle davetler ve gece gezmeleri için, bu kış tam ortadan ayrılmış saçları bir kenara bırakıyoruz ve yanlara doğru ilerliyoruz. Yandan ayrılmış saçlarda, saçlarınızı şekillendirebilmek için birden fazla seçeneğiniz var. Örneğin yandan ayırdığınız saçlarınızı topuz şeklinde toplayabilirsiniz, ya da dağınık bırakıp 50′li yılların glam görünümüne sahip olabilirsiniz. Hiç olmadı yeni saç kesimleri ve trendleri sayesinde bir kısmını toplayıp, bir kısmını açık bırakabilirsiniz…


 

Benzer konular

Top