1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

HerKesİ TaNıyAn KaDıN

Konusu 'Fıkra' forumundadır ve KıRMıZı tarafından 24 Şubat 2008 başlatılmıştır.

1. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.766
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    363 ÇTL
    Bir mahkeme salono düşünün...

Bir davada tanıklık etmek için ,kürsüye yaşlı bir teyzeyi çağırırlar.
    Kadın yerine oturur ve davalının avukatı kadına yaklaşır.
    -"Bayan Jones... Beni tanıyor musunuz?" Yaşlı teyze cevap verir:

-"Ah evet Bay Williams sizi çocukluğunuzdan beri tanıyorum. Siz taa o zamanlar bile aileniz için tam bir baş belasıydınız. Sürekli yalan söyliyordunuz, karınızı komşunuzla aldatıyorsunuz, En yakınım dediğiniz insanların arkasından konuşuyorsunuz, 2 dolar fazla kazanmak için herkesi satarsınız.

Davalının avukatı başta olmak üzere, bütün salon şok olur. Adam ne yapacağını bilmez halda kadına tekrar sorar:
    -"Peki Bayan Jones, ya karşı tarafın avukatını tanıyormusunuz?" Kadın yine cevaplar:

-"Elbette tanıyorum, çocukluğunda ona dadılık yapmıştım. Tembel, ödelek ve alkoliğin tekidir. Etrafında bir tek dostu yoktur. Herkes geceleri hala onun altına kaçırdığını söylliyor.

Yine herkes şokta. Bütün salonu bir gürültü kaplar. Hakim kürsüye tak tak tak vurup herksi susturur ve her ikitarafın avukatını kürsüye çağırır ve ikisinede eğilmelerini söyliyerk , kulaklarına şunu fısıldar.

-"Eğer bu kadına beni tanıyıp tanımadığını sorarsanız, ikinizide harcarım."

2. soldier_57

soldier_57 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    170
    Yer:
    İstanbul
    Banka:
    0 ÇTL
    çok güzel olmuş