1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

:( Hiç istemezdim böyle bir şey olmasını..Buyrun Okumaya devam edin :(

Konusu 'Okunası Yazılar' forumundadır ve Aşk tarafından 21 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Aşk
    Hasta

Aşk -A'şk- Özel üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    1.580
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Dünya
    Banka:
    218 ÇTL
    DİKKAT! BU BİR VEDA YAZISIDIR =CC=CC:aglaa::aglaa::bakagliyorum:bakagliyorum:(:oops:
    MAALESEF AMA MAALESEF UZUN BİR SÜRE BURAYA VEDA ETMEK ZORUNDAYIM :( CİDDİ BİR HASTALIK GEÇİRİYORUM VE TEDAVİ İÇİN BAZI ŞEYLER GEREK BU YÜZDEN BURADAN UZUN VE YA KISA BİR SÜRE BELLİ DEĞİL BELKİ 3-4 AY BELKİ 1 YIL- 1 BUÇUK YIL AYRILIYORUM :( DUALARINIZ BENİMLE, HASTALIK GEÇİRENLERLE {TEDAVİSİYLE,İYİLEŞMESİYLE} OLSUN VE BU DÖNEM HEM HASTALIK HEM DİĞER BAKIMDAN ÇOK CİDDİ ÇÜNKÜ BU HASTALIĞI ATLATIRKEN ( İNŞALLAH ATLATIRIM) EĞİTİMDEN DE GERİ KALMAMAM İÇİN ÖNEMLİ SINAVLARA GİRİCEM BUNUN İÇİNDE DUA EDİN NE OLUR ÇÜNKÜ DÜŞÜNÜYORUM DA İKİSİ ÇOK ZOR OLUCAK :( AYNI ANDA. Houston'a GİDİYORUM BUNUN İÇİN
    [HİÇ DÜZGÜN YAZI YAZAMAM BENDEN ANCA BU KADAR HERKES KENDİNE İYİ BAKSIN GELDİĞİMDE HEPİNİZİ SAĞLAM GÖRÜCEM HAA :him;;Y:himmm::him:him BENİM GİBİ HASTA OLMAYIN ! (;;A) SAĞLAM GÖRÜCEM SİZİ DAHA FAZLA BERBAT ETMEDEN GÖRÜŞÜRÜZZ.......]
    =CC:aglaa::bakagliyorum:bakagliyorum
    [BURADAKİ GÜLÜCÜĞÜ ÜZGÜN SURAT OLARAK KABUL EDİN :( ; :bye: ] :Z:

BU ARADA BENİ UNUTMAYIN BİR TANE ADA VARDI DİYİN EN RENKLİMİZ OYDU ŞÖYLEYDİ BÖYLEYDİ [ ....YDI ] DİYİN KENDİNİZE GÖRE İYİ-KÖTÜ DİYİN AMA UNUTMAYIN BENİ
    TAMAM MI? :( :(:(:(:oops::oops::oops::aglaa::aglaa::aglaa::aglaa:=CC=CC:bakagliyorum:bakagliyorum:bakagliyorum:bakagliyorum
    DEDİĞİM GİBİ BENDEN ANCA BÖYLE BİR YAZI ÇIKARDI :( GALİBA BU GÜN BURADA SON GÜNÜM :( :aglaa::aglaa::aglaa::aglaa::bakagliyorum:bakagliyorum

alemdar ve 05papatya50 bunu beğendi.
  2. 05papatya50

05papatya50 Üyecik

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    130
    Banka:
    0 ÇTL
    canııııııııııııııııııım heralde ben geldi m sen gittin geç miş olsun canıııııııııııııııııııııııııııııııımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

3. Aşk
    Hasta

Aşk -A'şk- Özel üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    1.580
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Dünya
    Banka:
    218 ÇTL
    Sanırım öyle oldu, '-' sağol

05papatya50 bunu beğendi.
  4. 05papatya50

05papatya50 Üyecik

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    130
    Banka:
    0 ÇTL
    Sende Sağol sap sağlam ol :D hahahhaha :D

Aşk bunu beğendi.
  5. Aşk
    Hasta

Aşk -A'şk- Özel üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    1.580
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Dünya
    Banka:
    218 ÇTL
    İnşALLAH olucak
    -ben kuzeniyim arada gireyim diye şifresini verdi =-)

Sayfayı Paylaş