1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Hiç kal etmeden sabretsem, edebin aşkını öğrensem!

Konusu 'Mustafa CİLASUN' forumundadır ve MustafaCİLASUN tarafından 28 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. MustafaCİLASUN

MustafaCİLASUN Twitter:@mustafacilasun Özel üye

Beğenileri:
    729
    Ödül Puanları:
    3.830
    Meslek:
    Kamuda yönetici- http//www.facebook.com/mcilasun
    Yer:
    Kayseri
    Banka:
    0 ÇTL

Derin bir uyku halindeyim sanki
    Dalıp gidiyorum, etrafından habersiz gibi davranıyorum
    Her kim dikkatimi çekse o an irkiliyorum, sonra sessizce çekilip bakıyorum
    Bin sual içinde çırpınırken, insan ve yaşayan arasında ki çıkmazı kulluk ısrarındaarıyorum

Kayseri cumhuriyet meydanındayım
    İki kapılı caminin yakınında ve insanların arasında oturuyorum
    Caminin yardım derneği var, birçok fakir ailenin ekmek ve ihtiyaçlarınıkarşılar
    Umumiyetle yaşlı ve orta yaş bayanlar, sabah erken saatte kapınınetrafında sıralanıp, nasiplerini ararlar

Her zaman olduğu üzere bu durum
    Şehri yöneten ve nizam edenler adına kaygı veren bir dram
    İşin en garip tarafı başka derdi olan ve arayışını maksadıyla anlatanyaşlı adamlar
    Bir çare adına yalnızlıklarını giderebilir miyim kaygısıyla ve ibretlikhalleriyle umut içinde ve heves istikametinde bekliyor zavallılar

Kayserin dört dönemdir belediye başkanı
    Mehmet Haseki Bey gayretli ve o nispette fedakâr bir insan
    Şehrin büyük sorunlarını çözmek için yoğun bir gayretle çalıştı ve devamediyor
    Ve fakat her ne hikmetse halkın içinde olduğu ve yaşadığı hal-i dramıyoğunluğundan göremiyor

Büyük tasarımlar içinde bulunmak
    Ufki derinliği insan onur ve haysiyetiyle anlamlandırmak
    Sosyal çehre ve bilincin ihmal edilmeyerek aynı paralelde gitmesinisağlamak
    En önemli ve bu nispette dikkat etmeleri gereken çıkmazlardır, ekiparkadaşları sıfatlarına önem verdikleri kadar, halkada yakın olmalarızarurettir

Mustafa CİLASUN

Sayfayı Paylaş