1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Hidayet vedaya hazırlanıyor

Konusu 'Basketbol' forumundadır ve jeriko tarafından 17 Nisan 2009 başlatılmıştır.

1. jeriko

jeriko Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    657
    Yer:
    Anadolu (bu kadar ayrıntı iyi)
    Banka:
    314 ÇTL

NBA’DE Orlando Magic forması giyen milli basketbolcu Hidayet Türkoğlu, geleceğiyle ilgili kararları ve kendi performansını değerlendirdi.
    Sezon sonunda sözleşmesindeki ‘erken iptal’ opsiyonunu kullanarak Orlando’dan ayrılacağını belirten Hidayet, “Bunu Orlando’dan ayrılmak için değil, kendim ve ailemin geleceği için yapacağım. Onlar da beni ellerinde tutmak için gerekenleri yapacaklardır. Sacramento Kings ve San Antonio Spurs da beni istiyor. Ama sezon devam ederken bu tür konularla ilgilenmiyorum. Benim de ilk tercihim Orlando’dur. Ancak yaşım ilerliyor ve uzun soluklu bir kontrat imzalamak istiyorum” dedi.

MVP LEBRON OLMALI
    Ayak bileğinde yaşadığı sakatlıktan dolayı takımını son maçta yalnız bırakmak zorunda kalan Hidayet, durumunun iyiye gittiğini ve Philadelphia karşısında sahada olacağını söyledi.

Bu sezon NBA’de MVP ödülünü kendisi belirleyecek olsa bunu kesinlikle Cleveland’ın süper yıldızı LeBron James’e vereceğini vurgulayan Hido şöyle devam etti:

“LeBron bu sezon yaptıklarıyla ödülü kesinlikle hak ediyor. En çok ilerleme kaydeden oyuncu ödülü için ise sakatlanmasa kesinlikle Jameer Nelson derdim. En iyi savunmacı için arkadaşım Dwight Howard ve en iyi koç için de tabii ki Stan van Gundy’yi öne çıkartırım.”

Hidayet, Milli Takım Koçu Tanjevic ve Mehmet Okur arasında yaşananlarla ilgili olarak ise yorum yapmak istemediğini söyledi.

Sayfayı Paylaş