1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Hız yüzünden öleceğini kendi sitesine yazmış

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Mavi Gül tarafından 29 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

1. Mavi Gül
    Avare

Mavi Gül ѕση_¢ıqℓıк Özel üye

Beğenileri:
    375
    Ödül Puanları:
    3.730
    Yer:
    Misafir Sevmez
    Banka:
    677 ÇTL

Zonguldak’ın Alaplı İlçesi’nde, önceki gün 17.30 sıralarında Sami Silahlı kontrolündeki kamyonun altına giren üniversite öğrencisi Melih Enes Bülbül (20) yönetimindeki otomobil, yol kenarına savrulup hurdaya döndü.

İŞTE O YAZIŞMALAR

Bülbül ve arkadaşı Egemen Acar (21) hayatını kaybetti. Bülbül’ün cenazesi Ereğli’de, Acar’ın cenazesi de Alaplı’da defnedildi. Kazanın aşırı hız ve hatalı sollama sonucu meydana geldiği iddia edilirken, Bülbül ile Acar’ın ‘hız yüzünden öleceklerini’, 15 ay önce Facebook’ta esprili bir şekilde anlattıkları ortaya çıktı.

İŞTE O YAZIŞMALAR

Melih Enes Bülbül’ün Facebook’taki arkadaşlarıyla yazışmaları şöyle:
    Ö.Ç.: Arkadaşım manyak mısın? Yavaş gitsene, nedir bu hız merakı?
    Bülbül: Kardeşim merak değil bu tutku... Zamana meydan okumak.
    E.Ç.: Helal kardeşim...
    M.E.: En sonunda 200 km hızla viraja girmeyi başardın mı? Tebrik ederim...
    Bülbül: Eyvallah Enescim.
    Egemen Acar: Yalnızken 200 yapıp fotoğrafını çekiyosun. Helal olsun kardeşim. Bir de İstanbul içi:) 250’yi beraber görecez sözün var:)
    Bülbül: İnşallah kardeşim. Ölene kadar böyle. Tutku bu ne yapalım:):)(Bundan ölcez zaten sanırım.)
    Acar: Allah korusun kardeşim...
    Bülbül: Amin sağ olasın.

2. k@LpSiz_K@fKéF

k@LpSiz_K@fKéF Forum Onuru

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    B!L€C€G!M
    Banka:
    44 ÇTL
    İlginçmiş benim haberide yakında duyarsanız şaşırmayın
    Hem dersiniz ben bunu tanıyordum :D

3. Mavi Gül
    Avare

Mavi Gül ѕση_¢ıqℓıк Özel üye

Beğenileri:
    375
    Ödül Puanları:
    3.730
    Yer:
    Misafir Sevmez
    Banka:
    677 ÇTL
    demekki neymiş 200 yapınca kimse madalya vermiyor aksine kim yoluna gitti olunuyormuş yavas yavas sakin sakin kullanmak lazım arabada amaç hız tutkusunu gidermekse onun için özel yerler var otoban yada çevre yolu değil

4. yeşüLL

yeşüLL limitsizsiniz...! Özel üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    2.880
    Banka:
    46 ÇTL
    arkadaşım tamamen katılıyorum. bu bir tutkuysa git yapılan yerde yap yerinde. hem kendi canın hem de başaklarını tehlikeye atma. neyi kanıtlama çabasıdır bu bilmiyorum zayıf insanların bu şekilde kendini tatmin etmesi 200 müş 250 miş :S Allah korusun demekle allah korumuyor. sen yapcağını yap bas gaza sonra Allah korur ...bazen korumuyormuş demekki;)

Sayfayı Paylaş