1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Hızlı İçilen Sigaraya Dikkat

Konusu 'Genel Sağlık Bilgileri' forumundadır ve cerez-anne tarafından 17 Şubat 2009 başlatılmıştır.

1. cerez-anne

cerez-anne Katılımcı

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    Ev hanımı
    Yer:
    Ordu/Kumru
    Banka:
    0 ÇTL
    Zaten istemiyorum sigara içilmesini birde yasaklar gelince insanlar hızlıca içip bitiriyolar.Madem bırakmıyosunuz bari bunlara dikkat edin.

Kapalı alanlarda sigara içme yasağıyla birlikte, kısa sürede tüketilen sigara, sağlığı normale göre 3-4 kat daha fazla tehdit ediyor.

Doç. Dr. Bahar Ulubaş, ''Sigara, kısa sürede içildiğinde zararlarını 3-4 kat artırıyor. Çünkü normal bir hızla içilen sigaraya karşı vücut, direnç mekanizmasını çalıştırabiliyor. Ancak vücut art arda gelen zehre karşı, çok güçsüz bir direnç gösteriyor" dedi.

2. çılgınım_www

çılgınım_www Üstat

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    1.230
    Meslek:
    NLP TRAĮNER / Grafiker
    Yer:
    İstanbul
    Banka:
    5 ÇTL
    paylaşım çok faydalı teşekür ederim :) Allah'a şükür ben kurtuldum o meletten :):P

Sayfayı Paylaş