1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Hoyrat rüzgar...

Konusu 'Okunası Yazılar' forumundadır ve alemdar tarafından 22 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

1. alemdar
    Cesur

alemdar Öyle bir geçer zaman ki! V.I.P

Beğenileri:
    2.544
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    3.934 ÇTL
    Yine, yanlızlığım pusu kurmuş beklemekte... Hoyrat bir rüzgarıda almış bu sefer yanına, nereye götürecek bilmem. Oysa ben yanlızlığı değil seni seçmiştim, ama sen beni değil. Of of öyle sıkıldım ki artık, patlamak harap etmek istiyorum tüm herşeyi... Ama biçare bu yürek senin kadar acımasız değil. Her ne kadar yanlızlığım pusu kurmuş olsada ve her nekadar yanına hoyrat bir rüzgar bile alsa, ben senin olduğun yere savrulmak isterim yinede. Biliyorum, kabul etmeyeceksin belki beni, olsun ben kabul etmesen de o hoyrat rüzgarla gelirim kapına. Pencerinin panjurlarına fısıldarım; seni ne kadar sevdiğimi... Anlatamam belki, ama olsun ben şansımı denerim, senin için herşeye değer. Bu yanlızlık kapımda ne kadar bekler bilemem, hoyrat rüzgarda. Bir bildiğim var o da sen, seni o rüzgarlarla savurmak, taaaa içimin en mahpus yerine... Bir ömür müebbetim ol diye. Ama ama ben biliyorum ki sen bırak müebbeti, nezaretim bile olmazsın. Oysa ben herşeyi göze almışken ve seni böylesi sevmişken, umut ediyordum delicesine. Her ne kadar kapımda yanlızlık, pusu kurmuş beklesede ve yanında hoyrat bir rüzgarda olsa, vız gelir bana senin olmadığın günler. Ah yanlızlık, iyiki almışsın yanına hoyrat rüzgarı bir bilsen bana ne iyilik yaptığını. Çünkü çünkü ne yağmurlar yağdı bu yangınlar sönmedi, belki bu hoyrat rüzgar alır gider yangınlarımı...
    Dilimiz döndüğünce, kalemimiz yettiğince.... Hiç kimse yanmasın.... Öylesine. Sen ve şen kalın.EMİ....

2. Çağlayağmur
    Hoşgörülü

Çağlayağmur ... Süper Moderatör

Beğenileri:
    4.417
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    811 ÇTL
    Güzel bir yazım olmuş emeğine sağlık.