HP'den Fotoğraf Yazıcısı

Katılım
13 Hzr 2006
Mesajlar
3,957
Beğeniler
68
#1
HP, yeni çıkan HP Designjet Z Yazıcı Serisi portföyüne bir yeni ürün daha ekledi. Yeni HP Designjet Z3100ps GP Fotoğraf Yazıcıları, süreçleri basitleştiriyor ve tasarımcıların iş akışına daha kolay entegre oluyor.

HP, pazara sunduğu yeni HP Designjet Z3100ps GP Fotoğraf Yazıcılarıyla, grafik profesyonellerinin geniş formatlı görüntü yaratma şekillerini değiştiriyor. HP Designjet Z Serisi yazıcılar, 200 yıllık fotoğraf ömrü için 61 cm ve 111 cm boyutlarda müze kalitesinde baskılara yönelik, pratik, güvenilir ve tekrarlanabilir aslına uygun renkler için tasarlandı.


HP Türkiye Görüntüleme ve Baskı Grubu Ülke Müdürü Fikret Ergüder, yeni model de sertifikalı renk teknolojileri sistemi HP DreamColor Teknolojisi’nin kullanıldığını ifade ediyor ve ekliyor: “Cihaz, grafik tasarımcıları, reklam ajansları ve hatta baskı hizmeti sunan firmalar tarafından kullanılabiliyor. Yeni model yazıcı, daha önceki baskı tekniklerinin aksine tahmin edilebilir, tutarlı ve net renkli baskılar sunarak işletmelerde verim artışı da sağlıyor.”


Basit Yönetim, Zengin Renk Yelpazesi
HP Designjet Z3100ps GP, güzel siyah-beyaz baskılar yaratmak ve farklı ışık koşulları altında gerçek doğal gri tonları yakalamak için, HP 70 Parlaklık Güçlendirici ve HP Dörtlü-Siyah Mürekkepleri içeren, 12 mürekkepli HP Vivera pigment mürekkep sistemini kullanıyor. Bu da ayrıca, sürekli tonlar, homojen parlaklık ve zengin siyahlar sağlıyor. Böylelikle HP Designjet Z3100, yüksek kaliteli sanat baskıları, fotoğraflar ve prova baskılar için ideal bir çözüm sunuyor.
HP Designjet Z3100ps GP sürümleri, HP ve X-Rite (eski GretagMacbeth) tarafından geliştirilmiş HP Gelişmiş Profil Çıkarma Çözümü’nü içeriyor. HP Gelişmiş Profil Çıkarma Çözümü, özellikle en fazla talep gören grafik profesyonelleri için geliştirilmiş, uçtan uca bir renk yönetimi sistemi. Zamandan ve ICC (Uluslararası Renk Konsorsiyumu) yaratım uzmanlığı dış kaynak kullanımı maliyetinden tasarruf etmenizi sağlayarak, ICC profilleri yaratmanızı ve var olanları düzeltmenizi kolaylaştırmak için, gömülü spektrofotometre ile entegre bir şekilde çalışıyor. Ayrıca, i1 teknolojisinin desteklediği bir ekran kalibrasyonu cihazını da içeriyor.


Çalışma Grupları İçin de Kolaylık

Çalışma grupları için özel olarak güncellenmiş HP Designjet Z3100ps GP, verim artışı için iş sıralaması ve yönetimi gibi çeşitli özellikler sunan dahili Web sunucusuna sahip bulunuyor. Sistem, birden fazla kullanıcının yazıcıya iş göndermesine olanak veriyor. 256 MB’lik sıralama ve 10 GB’lik bellek kapasitesiyle dosyalar depolanabiliyor ve sonradan kolaylıkla erişim sağlanabiliyor.


05.04.2007
 

Benzer konular

Top