HTC Desire HD - Harika bir telefon

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
37,482
Beğeniler
9,017
Takım
GALATASARAY
#1
Sizi uçuracak bir ekran ve ses sistemiGünümüzde HTC Desire HD’nin sunduğu zengin deneyimin yanında dünün küçük ekranlı telefonları ve yetersiz ses sistemlerinin izi okunmaz oldu. İşte bu yüzden HTC Desire HD’yi 4.3 inç geniş sinematografik ekran, Dolby Mobile ve SRS sanal ses sistemiyle donattık. Web siteleri, videolar, müzik, oyun ve uygulamalar... Hepsi HTC Desire’ınızda toplandı.

Haritalar sizi asla bekletmeyecekHaritaların yavaş yüklenmesinden ve üstüne bir de ücret ödemekten bıktınız mı? Gideceğiniz yere artık daha hızlı ulaşın.HTC Desire HD’de haritalar sıfır bekleme süresi ,sıfır hatalı görüntüleme ve sıfır data kullanımı ile önünüze gelir. En yakın ATM’yi mi arıyorsunuz? Ya da benzinci veya hızlı ca bir şeyler atıştırabileceğiniz bir yer? Aradığınız her şey ekranınızda hemen belirir.

Kaybedemeyeceğiniz bir telefon (en azından kolayca)HTC Desire HD’inize belki biraz fazla bağlanabilirsiniz. İşte bu nedenle HTC Sense deneyimini online olarak da yaşamanızı istedik. Telefonunuzu bulamıyor musunuz? HTCSense.com’u kullanarak kaybettiğiniz telefonunuzu bulabilirsiniz, belki de koltukta uyuyan kedinizin altındadır. Telefonunuzu evde bıraktığınız için bir şey kaçırmaktan mı endişe ediyorsunuz? Text mesajı göndermek için HTC Sense.com’u kullanabilir, numaranızı başka bir numaraya yönlendirebilirsiniz. Telefonunuzdaki verilerin kaybolmasından veya çalınmasından mı şüphe ediyorsunuz ? HTC Sense.com ‘a bağlanarak verilerinizi zaman kaybetmeden kilitleyebilir ve uzaktan silebilirsiniz.

Anı YakalayınBugüne dek, yüksel kalitede fotoğraf çekmek için hem telefonunuzu hem de fotoğraf makinanınızı birlikte taşımak zorundaydınız. Ama artık buna gerek yok. 8 MP’lik HD Video kayıt seçeneği ve dual flash kamera sayesinde efektler için lens değiştirin veya filtre ekleyin . Ayrıca çektiklerinizi DLNA üzerinden büyük ekran TV veya Youtube’da da paylaşabilirsiniz.

Daha fazla izleme seçeneği için bağlı medyalar

Fotoğraflarınızı , videolarınızı, müziğinizi daha büyük ekranda paylaşmak için farklı cihazlar taşımak zorunda kalmaktan sıkıldınız mı? Tüm bunların hepsini DLNA aracılığıyla telefonunuzdan yaparak home theatre’ sisteminize aktarabilirsiniz. Herkes ekran başına toplansın, şimdi şov zamanı!

Elinizde okunacak her zaman iyi bir şey olsun

Kitabınızı yanınıza almayı unutabilirsiniz, sorun değil HTC Desire HD ve içerdiği klasik kütüphane yanı başınızda. Kitaplara göz gezdirirken ne okuduğunuz hakkında da bilgiler bulabilirsiniz. Sadece metni seçin ve Wikipedia, Google veya sözlükten arayın. Yeni kitap mı istiyorsunuz? Ne duruyorsunuz, download edin!

Flash® ile daha çok web izleme

Web’in sadece bir bölümünü izleyebilir olmanın anlamı ne? HTC Desire HD’nin sunduğu Adobe® Flash® Player desteğiyle artık hiç bir web sayfası ulaşılamaz değil. Üstelik neden ayrı ayrı pencerelerden yüklemek için zaman harcayasınız ki? Tek dokunuşla bir sayfadan diğerine atlayarak gezinin.

Hear all about it

Evdeyken ofiste, ofisteyken evdeki içerikten uzak olmak can sıkıcı olabilir. Bu sorun HTC Desire HD’nin Google Reader aplikasyonu ile senkronzie olabilen News aplikasyonu sayesinde artık aşıldı. HTC Desire HD’nin web tarayıcısı ile bir site akışına üye olup üstelik tüm okurlarınızı akış hakkında haberdar etmek harika olmaz mıydı? Evet kesinlikle harika!

Tüm e-mail hesaplarınız tek bir inbox’da

Eğer birden çok e-mail hesabınız varsa, hepsini otomatik renk kodlamaları olan tek bir inbox’da toplamanın ne kadar zevkli olduğunu göreceksiniz. Maillerinizin dağınıklığı gözünüzü korkutmasın becerikli e-mail filtreleri sayesinde maillerinizi önem veya içeriğe göre gruplandırabilirsiniz.
 

Benzer konular

Top