Magazin Hürrem Gitti Dizi Bitti

cemree

=)=)
V.I.P
Katılım
16 Şbt 2011
Mesajlar
13,684
Beğeniler
3,771
Şehir
Ankara
#1


Muhteşem Yüzyıl dizisinin Hürrem karakteri Meryem Uzerli, 'tükenmişlik sendromu' yaşayarak aniden Almanya'ya dönme kararı alınca, dizinin reytingleri de fena halde geriledi.

Meryem Uzerli'nin gidişi Muhteşem Yüzyıl'a yaramadı!

Muhteşem Yüzyıl önceki akşam ‘tükenmişlik sendromu’ nedeniyle Almanya’ya giden Meryem Uzerli’nin canlandırdığı Hürrem Sultan’ın yer almadığı bölümde reytinglerde yere çakıldı!

Ortalaması 10 olan dizi Tüm Kişiler’de 7.71’le sezonun en kötü reytingini aldı
SENARYODA DEĞİŞİKLİK YAPILDI

Meryem Uzerli’nin ağır çalışma koşullarından dolayı ‘tükenmişlik sendromu’ teşhisiyle Berlin’e gitmesiyle gündemde olan Muhteşem Yüzyıl, önceki akşam ilk kez Hürrem Sultan’sız olarak ekrana geldi.

Çekimleri Meryem Uzerli olmadan devam eden dizide Hürrem Sultan, senaryoda yapılan zorunlu değişiklikle tehlikeli bir yolculuğa çıkarıldı.

Dizinin Hürrem’siz ilk bölümünün reytingleri çok kötü geldi.
MERHAMET DİZİSİ İKİNCİ OLDU

REYTİNG ortalaması 10 olan dizinin Hürrem Sultan’sız bölümü günün en çok izlenen yapımı olmasına rağmen, Tüm Kişiler’de 7.71, AB Grubu’nda ise 6.95 izlenme oranıyla bu sezonki en düşük reyting oranına imza attı.

Muhteşem Yüzyıl’ın büyük çöküş yaşadığı çarşamba akşamının kazananı ise Hande Altaylı’nın Kahperengi romanından uyarlanan Merhamet oldu.

Dizi, Muhteşem Yüzyıl’ın ardından en çok izlenen ikinci yapım oldu...
 
Top