1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Hz. MUHAMMED (s.a.v) & Hz.EBU BEKİR gercekden anlayarak okuyanların gözü dolacaktır !

Konusu 'Hz. Muhammed (SAV)' forumundadır ve by_nightjudge tarafından 8 Mart 2007 başlatılmıştır.

1. by_nightjudge

by_nightjudge Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    170
    Banka:
    0 ÇTL
    Arkadaşlar lütfen anlayarak okuyun
    Savaş zamanlarınıı bilirsiniz açlık sefalet vs. bu gibi durumlar vardır.Ve yine günlerden bir gün peygamber efendimizin ümmetinden biri gelir derki:
    -ya MUHAMMED bizler burada açlık sefalet çekerken HZ. EBU BEKİR evinde et yiyor diyor ewinden et kokusu geliyor diyor
    Hz. Muhammed ümmetim gelin gözlerimizle bakalım ve şahit olalım diyor ve müminlerinii toplayarak Hz. EBU BEKİRİN ewine gidiyor gercekden de Hz. Ebu Bekirin ewinden et kokusu geliyor ve Hz. Muhammed (s.a.v) kapıyı açıp içeri girdiğinde Hz. Ebu Bekirin ALLAH diyerek ALLAHI zikrederek ona ibadet ederek ciğerlerinin yandığınıı görüyor gelen et kokusu Hz. Ebu Bekirin ciğerlerinin kokusudur ümmetim diyor -

bu alıntıyı ilk duyduğumda gercekden ama gercekden tüylerim diken diken olmuş ve gözlerimin dolduğunuu hissetmiştim
    ALLAH AŞKI İŞTE BÖLE BİR AŞK

2. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Evet gerçekten etkileyici bir yazı teşekkürler

3. merakettim
    Ecinni

merakettim Öpözel Üye :*

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    2.230
    Meslek:
    Ne iş olursa yaparım abi
    Yer:
    leşim ANKARA:)
    Banka:
    1.432 ÇTL
    Gerçektende etkileyici bir yazıydı.Teşekkürler kardeş.

4. alihoca19

alihoca19 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    180
    Banka:
    0 ÇTL
    eeselamunaleykum değerli kardeşlerim o kimdi sıdıyk di tabikiciğerlerinden koku gelir çünki ondaki iman bütün ümmetin imanını bir araya getirsek hazreti EBABEKR İSIIDIYK ra kadar olmaz çünki ALLAH RESULÜ sav buyurdularki ümetimin imanı bir kenara EBA BEKR ra in imanı bir yana zira teraziye koysa onun imanı daha ağır basar o kutlu sahaba birgün şöyle dedi YA RABBİ BANA ÖYLE BİR CÜSSE VERKİ CEHENEMİ KAPLASIN HİÇBİR KULUN CEHENNEME GİRMESİN oysa aşare i mübaşareden idi yani dünyada iken cennet ile müjdelenen 10 kişiden birisi idi çünki onun imanı çok kuvvetli idi RABBİMİZcc hazretleri bizleri şefa atine mazhar etsin vesselam

5. biz

biz Aktif

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    Hz. Ebu Bekir radiyallahu anh aynı zamanda insanların peygamberimizden sonra en cömertiydi Tebük savaşına çıkılırken Hz. Ömer radiyallahu anh bu sefer ben ebu Bekir den daha çok bağış yapacam diyerek malımın yarısını bağışladığımı peygamberimize haber verdim öğrendimki ebu Bekir tamamını bağışlamış

6. çılgınım_www

çılgınım_www Üstat

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    1.230
    Meslek:
    NLP TRAĮNER / Grafiker
    Yer:
    İstanbul
    Banka:
    5 ÇTL
    vaayy beah ... En güsel aşk bu olsa gerek ...

Sayfayı Paylaş