1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

İ.M.K.B. Mardin Anadolu Öğretmen Lisesi

Konusu 'Liseler Rehberi' forumundadır ve Mc_ÖRGE tarafından 18 Eylül 2009 başlatılmıştır.

1. Mc_ÖRGE

Mc_ÖRGE HalaMadrid

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    1.330
    Meslek:
    Kaptan
    Yer:
    İzmir
    Banka:
    729 ÇTL

İ.M.K.B. Mardin Anadolu Öğretmen Lisesi 2003-2004 Eğitim Öğretim Yılında faaliyete başlamıştır.
    Okulumuz 2309m²’lik arsa üzerine inşa edilmiş olup 5 binadan oluşmaktadır.Oklumuzun toplam iç kullanım alanı 18024m² dır .Bu iç kullanım alanında 16 derslikten oluşan bir eğitim binası 30’ar odaya sahip 2 öğrenci yurdu, spor salonu ve yemekhane bulunmaktadır.
    Okulumuz eğitim binası içinde ayrıca;
    · Bir adet bilgisayar laboratuarı
    · Bir adet kimya laboratuarı
    · Bir adet fizik laboratuarı
    · Bir adet biyoloji laboratuarı
    · Bir adet coğrafya odası
    · Bir adet kütüphane
    · Bir adet resim atölyesi
    bulundurmaktadır.
    Öğrencilerine en uygun eğitimi vermeyi kendilerine ilke edinen idare ve öğretmen kadromuz Türkiye’nin seçilmiş öğretmen ve idarecilerinden oluşmaktadır.

Mardin - Diyarbakır Yolu Üzeri Tedaş Karşısı, Mardin İMKB Anadolu Öğretmen Lisesi

Tel: 04822121351

Fax: 04822121431

e-Mail: 950923@meb.k12.tr

Sayfayı Paylaş