Magazin İbo-Dilan Olayında İkinci Perde

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,804
Beğeniler
6,468
Şehir
Seattle.
#1


Su Gibi programında solist Dilan'ın Tatlıses'in kızı olduğuna dair iddialardan sonra, Çakmaklı da bildiklerini anlattı.


Dün "Su Gibi" programının solisti Dilan Çıtak'ın İbrahim Tatlıses'in kızı olduğunun iddia edilmesi magazin kulislerini karıştırmıştı. Tatlıses bu konuyla ilgili suskunluğunu korurken, Dilan Çıtak'ın ise çalıştığı programdan bir süre izin istediği öğrenildi.


VURULUNCA ' BABA BABA' DİYE HASTANEYE KOŞMUŞTUDaha önce de Dilan Çıtak'ın, Tatlıses vurulduğunda "baba, baba" diye hastaneye koştuğu konuşulmuştu. Tatlıses bu konuyla ilgili suskunluğunu korurken, Dilan Çıtak'ın ise çalıştığı programdan bir süre izin istediği öğrenildi.


SERPİL ÇAKMAKLI AÇIKLADI


Bu olayla ilgili bugün başka bir gelişme daha yaşandı. "Aramızda Kalsın" programına konuk olan Serpil Çakmaklı, Dilan Çıtak'ın İbrahim Tatlıses'in kızı olduğu iddialarına, "Dilan'ın annesi Işıl benim yanımda çalışıyordu. Hamileliğini gördüm. Kendisine telefonlar geliyordu. Işıl eskiden "İbrahim Tatlıses'ten çocuğum var" demişti. Işıl'ın konuşması lazım. Ben her şeye tanığım ama İbrahim Tatlıses çıkıp konuşmalı. Mahkemede şahitlik yaparım. Ben de bu olayı herkes kadar biliyorum ama yasal olarak bilmek isterim. Ben bu olayı 1985 yılından beri bilmeme rağmen ağzımı fermuarla kapattım" dedi.


 

Benzer konular

Top