1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

İçimde Kaldı..

Konusu 'Güzel Sözler' forumundadır ve LoSt_LoVe tarafından 10 Ekim 2011 başlatılmıştır.

1. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    En sevdiğimin yanından :=)
    Banka:
    119 ÇTL
    "Kelebek gibidir [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]. Peşinden koştukça senden kaçar. En iyisi bırak uçsun, Belki hiç beklemediğin bir anda gelip omzuna konar" [M.Kenter]

"Hayat bazen insanları, birbirleri için ne kadar çok şey ifade ettiklerini anlasınlar diye ayırır". [Paulo Coelho]

"Sevgilin geçmişini sormuyorsa; merak etmediğinden değil, Sıranın kendi geçmişine geleceğini bilmesindendir". [W. Golding]

2. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    Banka:
    119 ÇTL
    Unutamıyorsan umursama.. Çünkü hayat değil, sen hayatı üzmelisin; İşte bu yüzden altını çizdiklerinin, bazen üstünü çizmelisin". [B. Dylan]

Eleştir, ama hakaret etme. Tavsiye et, ama haddini aşma.

Keşke Pin kodunu 3 kere yanlış girince kitlenen telefonlarımız gibi,kalplerimiz de 3 kere yanlış insanları sevince kitlense [Ceyhun Yılmaz]

3. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    Banka:
    119 ÇTL
    "Kaybedecek bir şeyi olmayanlardan korkmalısın. Çünkü onlar, kazanmak için herşeyi yaparlar" . [Marquez]

"Dikkatli bak; Büyük aşklar ya sonsuzdur ya da onsuz". [C. Palahniuk]

"Keşke şöyle yapsaydım belki severdi" deme. O senin için ne yaptı da sevdin sanki ? Akıl işi değil, gönül sevdimi gerisi bahane.

4. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    Banka:
    119 ÇTL
    Herkes bıraksın "senin için ölürüm" laflarını. Önce kendiniz için yaşamayı öğrenin, sonra başkası için ölürsünüz .

5. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    Banka:
    119 ÇTL
    Pek umursamıyorum kimseyi, sadece gülüyorum içimden. Çevremdeki insanlardan değil, İnsan gibi görünen varlıklar yüzünden .

Beni, annem kadar sevecek ve babam kadar merak edecek hiç kimse yoksa eğer; kimse bana aşk'tan bahsetmesin . [A. Nesin]

"Basit erkek, bütün bayanlara güzelsin demeyi tercih eder. Basit kadın buna inanır, zor kadın güler ve geçer. hayat devam eder". [Bukowski]

"Kıskançlık felan değil ki bu. Benim olanı başkasıyla paylaşamam. O kadar" ! [Yılmaz Erdoğan]

6. BeReNN
    Uykumvar

BeReNN Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    254
    Ödül Puanları:
    5.330
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Banka:
    289 ÇTL
    İşte budur diyorum:)

7. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    Banka:
    119 ÇTL
    Bende özellikle onu ayrı yazdım zaten.Ne kadar doğru bir söz dimi :)

8. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    Banka:
    119 ÇTL
    Uzaktan seviyorum seni.. Kokunu alamadan, boynuna sarılamadan, yüzüne dokunamadan.. "Sadece seviyorum"

AŞK BU OLSA GEREK

9. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    Banka:
    119 ÇTL
    İçine rastgele atılmış eşyalardan oluşan çantadaki telefonu, tek eliyle ve bakmadan bulabilen o muhteşem kişiye kadın denir". [Can Dündar.]

Aslında kadın su gibi bulunduğu kaba uyar. Kadınlardan şikayetçi olan erkekler, hatayı kendilerinde aramalıdırlar.. [Bob Marley]

Allah parmaklarımızın arasında boşluk bırakdı.. Bizim için yaratılan kişi gelip o boşluğu doldursun diye. [Aziz Nesin]

10. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    Banka:
    119 ÇTL
    Terkeden kişinin gittiği yerde aradığını bulamayınca dönüp "Özledim" demesi; özlediğinden değil, eşek gibi pişman olduğundandır.[Aziz Nesin]

Kimse benimle oynamıyor diye ağlayan çocuk.. Sen büyü hele, Bak ne oyunlar oynayacaklar seninle. [C. Süreya]

Tek dileğim ne biliyormusun? Gözlerimi kapamış senli hayaller kurarken, gözlerimi açtığımda yanımda olman.. [Ece Ayhan]

Sayfayı Paylaş