1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

İçimdekileri Söyletme!

Konusu 'Aşk' forumundadır ve Vapurdumanı tarafından 7 Eylül 2013 başlatılmıştır.

 1. Vapurdumanı

  Vapurdumanı Özel Üye Özel üye

  Katılım:
  16 Eylül 2012
  Mesajlar:
  261
  Beğenileri:
  238
  Ödül Puanları:
  1.080
  Cinsiyet:
  Kadın
  Banka:
  365 ÇTL
  Bir hiçmişim gibi davranma bana; senden önce de yaşıyordum senden sonra da hayata devam ederim. Elbette ömürlüktür aşktan beklentim ama olmuyorsa tadımlık da severim..
  İçimdekileri Söyletme!

  İlk defa görmedim ormanı denizi; yeşili de tanır gözlerim maviyi de! Senden önce içime çekmişliğim vardır yosunun kokusunu tenime değmiştir denizin tuzu.

  Senden mi öğrendim yürekliliği namusu erdemi? Nasıl yürüneceğini yolda nasıl oturulup kalkılacağını bir adamın yanında nasıl durulacağını sen mi gösterdin?

  Senden önce öğrendi kalbim sevmeyi. Acıyı ihaneti aşkı kalleşliği dostluğu bilirim. Yıkılmışlığım da oldu savaşlarım da; küfür de ettim kavga da; sarhoş da oldum maşuk da! Senin boyun kadar cebimde anı biriktirdim..

  Karşıma geçip ahkam kesme gel didişmeden sevişelim. Egonu besleyip gereksizce boşuna kavga etme. Dilimdekilerin kaç misli cümle tutuyorum içimde.

  Ben huzur peşindeyim inan hiç uğraşamam. Birbirimizi çoğaltmayacaksak bu ilişkide yer alamam. Adamlık serde olur yerlerden toplayamam.

  Yok saydıkça benliğimi daha çok büyürüm geçemezsin. Kadının güçlüsünü taşımak zordur gölgemde bile eğilirsin. Bırak kıyaslamayı eski defterleri kurcalamayı. Açtırma kara kaplıyı altında ezilirsin.Yolun yasını geçmişim yaşı kemale ermişlerdenim. Çocukça oyunları bırak da adam gibi sevelim; boşa harcayacak zamanım yok benim.
  Diyeceğim şudur ki Beyzadem; tıpkı adam gibi kadının da elma ve alma demesini bileni vardır. Koluna takınca yakışanı kolundayken başkasıyla oynaşanı vardır. Bir gözü sendebir gözü cebinde olanı vardır.


  Aklını ruhunu tecrübeni koyacaksın önüne. Uzun uzun düşüneceksin bir süre. Karar vereceksen birini sevdiğine; iki yere iyi bak beyim biri gözüne biri gönlüne….

  Alıntı..
   
  katip ve ~KaÇaK CaDı~ bunu beğendi.
 2. kAşİf

  kAşİf Düşünmek lazım.. Özel üye

  Katılım:
  15 Eylül 2014
  Mesajlar:
  4.401
  Beğenileri:
  6.572
  Ödül Puanları:
  9.080
  Cinsiyet:
  Erkek
  Meslek:
  kaşif
  Banka:
  2.634 ÇTL
  adam ne dedi acaba cevap olarak ?
   
 3. KıRMıZı

  KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

  Katılım:
  22 Şubat 2008
  Mesajlar:
  27.249
  Beğenileri:
  7.058
  Ödül Puanları:
  11.580
  Cinsiyet:
  Kadın
  Meslek:
  Karmaşıkkk
  Yer:
  TÜRKİYE
  Banka:
  6.355 ÇTL
 4. -araz-

  -araz- EYVALLAH... V.I.P

  Katılım:
  24 Aralık 2011
  Mesajlar:
  5.458
  Beğenileri:
  1.536
  Ödül Puanları:
  7.230
  Banka:
  3.912 ÇTL

Sayfayı Paylaş