1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

içinden cikamadığım problemim

Konusu 'Doktorunuz Sizlerle !' forumundadır ve kristal-e tarafından 5 Mart 2010 başlatılmıştır.

1. kristal-e

kristal-e Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    merabalar hocam. benim sorunum yaklaşık iki hafta önce ense köküme sert darbe almıştım buna bağlı olarak müthiş baş ağrısı cektim.tabiki şuan iki haftadır ciddi manada hafıza sorunuı yaşıyorum.sağ şakağımın olduğu taraftan beynimin arka tarafına doğru ilerleyen bazenfde sol şakak tarafına inen bi ağrı oluyo sürekli.algılamada ve cümle kurmada cok zorlanıyorum hocam.hiç bişey algılayamıyorum vede öğrendiğimi hemen unutuyorum.bana bukonuda yardımcı olursanız çok sevinirim.şimdiden teşekkürler.
    gercekten çok ihtiyacım var.saygılarımla..

2. jeriko

jeriko Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    657
    Yer:
    Anadolu (bu kadar ayrıntı iyi)
    Banka:
    314 ÇTL
    Çok geçmiş olsun.Doktorumuz online olur olmaz cevap yazacaktır.

3. Dr_M

Dr_M Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    Geçmiş olsun. Boyun travmaları çok ciddi sıkıntılara neden olabiliyor. Ucuz atlatmışsınız. Söylediğiniz belirtiler psikolojik kökenli olabileceği gibi darbeye bağlı yada başka problemlerede bağlı olabilir. Bence psikolojik ya da kaslarda zedelenmeye bağlıdır ve geçici bir olay. Ama yine de nöroloji uzmanı ile görüşerek baş-boyun tomografi ya da MR tetkiki ile problemin kesin nedeni belirlenmeli.İyi akşamlar...

Sayfayı Paylaş