1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

idda ediyorum böyle birşey görmediniz (millau köprüsü )

Konusu 'İlginç Resimler' forumundadır ve Melek tarafından 2 Eylül 2006 başlatılmıştır.

1. Melek

Melek Usta

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    45 ÇTL

2. Melek

Melek Usta

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    45 ÇTL
    bu köprü fransanın millau bölgesinde yapılmıştır uzunluğu 2.5 km ve yüksekliği 248 metre kadar yani eyfelin yapısından daha kapsamlı bir köprü eyfelden daha büyük köprünün inşaatı eyfel in mühendisi tarafından tasarlanmştın bu köprünün yapılışının nedeni millaunun çok fazla turist akınına uğramasıyla trafik akışının yavaşlmasını durdurmak için yapılmıştır... ve test edilmiştir... iki arabadan biri millau köprüsünden diğeride trafikle şehrin öbür ucuna geçmek yola çıkarlar köprüden giden yarım saatte diğeri ise bir buçuk saatte gitmiştir...

3. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    976 ÇTL
    :)) eline saglik .:)) bence idda etme ben gördüm nerde biliyonmu bak karsimda :))))))))))))))))))

4. Melek

Melek Usta

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    45 ÇTL
  5. alihoca19

alihoca19 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    180
    Banka:
    0 ÇTL
    yukarıdaki resimler arasında fark efendilerin yer değiştirmesidir fakat bazı kişiler bunu anlamıyor ve pıravakatörleri efendi sanıyor

Sayfayı Paylaş