1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

İdeal Erkek

Konusu 'Erkeklerin Dünyası' forumundadır ve Hazangülü tarafından 7 Kasım 2008 başlatılmıştır.

1. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    991 ÇTL
    İdeal Erkeğim Nasıl Biri (Yaş 22)

Yakışıklı, sempatik, maddi durumu iyi, beni ilgiyle dinleyecek, espri anlayışı gelişmiş, gücü kuvveti yerinde, iyi giyinen, her konuda zevk sahibi, sürpriz yapmayı seven, romantik ve hayal gücü gelişmiş biri...
    İdeal Erkeğim Nasıl Biri (Yaş 32)

İyi görünümlü, kafasında saçı olan, arabadan inerken kapımı açan, yemeğe gittiğimizde sandalyemi tutan, pahalı bir restorana götürecek kadar parası olan, konuşmaktan çok dinleyen, fıkra anlattığımda katıla katıla gülen, alışverişte paketlerimin hepsini zahmetsiz taşıyacak kadar gücü kuvveti yerinde, en az 1 kravata sahip, yaptığım yemekleri beğenen, doğum günü ve yıl dönümlerini unutmayan, haftada en az 1 kez romantik olabilen biri...
    İdeal Erkeğim Nasıl Biri (Yaş 42)

Çok da çirkin değil, tamam kel olabilir, ben binmeden arabayı hareket ettirmeyen, işinde disiplinli, fırsat oldukça aksam yemeğine köşedeki köfteciye götüren, beni dinlerken başını sallayan, anlattığım fıkraların can alıcı yerlerini hatırlayan, evdeki eşyaların yerini değiştirmeme yardim edecek kadar gücü kuvveti yerinde, göbeğini kamufle edecek şekilde kıyafet seçen, çoğu hafta sonu traş olan biri...
    İdeal Erkeğim Nasıl Biri (Yaş 52)

Burnunun ve kulağının içindeki kılları fazla uzun olmayan, topluluk içinde gaz çıkarmayan, para isteme alışkanlığı edinmemiş, ben bir şey anlatırken uyuyakalmayan, aynı fıkrayı tekrar tekrar anlatmayan, hafta sonları poposunu koltuktan kaldırabilecek kadar gücü kuvveti yerinde, aynı renk çorapları seçebilen, ve temiz iç çamaşırı giyen, televizyon karşısında akşam yemeğinden hoşlanan, adımı unutmayan, bazen tıraş olan biri...
    İdeal Erkeğim Nasıl Biri (Yaş 62)

Küçük çocukları ürkütmeyen, banyonun nerede olduğunu hatırlayan, bakımı fazla masraflı olmayan, mümkün olduğu kadar gürültüsüz horlayan, neye güldüğünü birden unutmayan, yardım almadan ayağa kalkabilecek kadar gücü kuvveti yerinde, lapa yiyeceklerden hoşlanan, dişlerini nereye koyduğunu unutmayan biri...
    İdeal Erkeğim Nasıl Biri (Yaş 72)

Yaşayan ve arada bir nefes alan biri...

2. 43ZORBEY43

43ZORBEY43 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    170
    Meslek:
    söför
    Yer:
    KÜTAHYA
    Banka:
    0 ÇTL
    sen mikros kop biliyonmu YESIM:))onu eline al uzaya cikk ordan bi bak belki bulursun dünya üzerinden ele birisini hehehe

3. dağcı

dağcı Üstat

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    1.130
    Banka:
    4 ÇTL
    ya yeşim hepsini anladım da neden heep sonu 2 olmak zorunda arada 35 deseydin ben vardım ama :D:D:D özelliklerini taşımasamda :D:D:D

zorbey kardeşim erkekler o kadar uafakmı de mikroskopla baksın ne demek istiyosun sen şimdi :D:D:D gözlerin iyi görmüyomu demek istedin ben pek anlamadım kusura bakmayın yaşlılık işte :D

4. Haziran

Haziran Usta

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    630
    Yer:
    Nereye:)
    Banka:
    35 ÇTL
    İyi görünümlü, kafasında saçı olan, arabadan inerken kapımı açan, yemeğe gittiğimizde sandalyemi tutan, pahalı bir restorana götürecek kadar parası olan, konuşmaktan çok dinleyen, fıkra anlattığımda katıla katıla gülen, alışverişte paketlerimin hepsini zahmetsiz taşıyacak kadar gücü kuvveti yerinde, en az 1 kravata sahip, yaptığım yemekleri beğenen, doğum günü ve yıl dönümlerini unutmayan, haftada en az 1 kez romantik olabilen biri...
    bundan istiyoum

5. starx

starx Aktif

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    ideal erkek yada ideal kadın diye bir şey yoktur günümüzde siyah yada beyaz olarakk bakmayın ve saçmalamayın günümüz artık siyah ve beyazın karıştığı bir renk armonisi... ayak uydurabilirsen...

Sayfayı Paylaş