1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Ideallerimden biri

Konusu 'Okunası Yazılar' forumundadır ve alemdar tarafından 31 Ocak 2012 başlatılmıştır.

1. alemdar
    Cesur

alemdar Öyle bir geçer zaman ki! V.I.P

Beğenileri:
    2.544
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    3.934 ÇTL
    Çok uzun süredir, bir kitap yazmak istiyordum. Yaşadıklarım, yaşananlar, yaşanabilecekler, v.s. Ya da hayaller... Kendi hayallerimi, yaşayamadıklarımı ve belkide yaşayamayacağım hayallerimi. (ideallerimi) Becerebilecekmiyim bilmiyorum ama gerçekleştirmek, gerçekleştirebilmek istediğim ideallerimin, liste başı. Bunu yapmam, yapabilmem lazım... Biliyorum çok çalışmam gerek. Tabiki sadece ego tatmini değil bu. Gerçek düşüncelerim. Sırf istediğim olacak diyede öylesine karalamak değil maksadım sayfaları. Maksadım, üzmekte değil oysa yazdıklarımla. Sadece, paylaşmak paylaşmak, paylaşmak. Her okurun, kendinden bir şeyler bulabileceği, daha iyi düşünebileceği, yaşamın gerçeklerini paylaşmak. Dilim döndüğünce, aklım erdiğince, kalemim yazdığınca... Paylaşarak yaşanır, hayat. Bir ekmeği paylaşmak, bir yastığı paylaşmak, aynı havayı solumak. Ve tabi bildiklerini, bilmek istediklerini, öğrenmek istediklerini ve hayatın gerçeklerini... Ben yazdım oldu, diye değil, doğruları anlayıp, doğru bir şekilde paylaşmak, paylaşabilmek. Tüm arzum budur. Umarım, bir gün bunu başarabilirim. Ve o gün en mutlu günlerimden biri olacak. Bizler yazılan kitabın satırlarında yerlerimizi aldık. Noktasına, virgülüne, varıncaya değin. Kitabın, konularıydık, birer birer... Biz / ler sadece, bu durumu görmeden / göremeden yaşıyorduk, hayatı. Ve karalamak istiyorduk sayfalar boyu... Oysa gerçekler yazılmıştı, çoktan...  ( Yavaş yavaş kolları sıvadım. Ne kadar sürer bilemem, ama değer bir çalışma olur umarım) İdeallerinizin elinden tutunun ve koşun. Umarım bir gün beraberce istediğiniz yere varırsınız. Sen ve şen kalın. EMİ.

2. İki nokta

İki nokta Üstat

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    1.130
    Yer:
    Hayy'dan..
    Banka:
    1 ÇTL
    İnşallah herkesin okuyunca tamda ben gibi düşünmüş denilesi bir kitap yazarsınız..

alemdar bunu beğendi.
  3. alemdar
    Cesur

Beğenileri:
    2.544
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    3.934 ÇTL
    İnşallah öyle olur. İyi dileklerin için teşekkürler. Sen ve şen kal. EMİ.

4. Çağlayağmur
    Hoşgörülü

Çağlayağmur ... Süper Moderatör

Beğenileri:
    4.417
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    811 ÇTL
    Alemdar yazılarını keyifle okuyorum kitap konusundada başarılı olacagını düşünüyorum bizleri haberdar edersin kitabın çıkınca artık başarılar dilerim.

alemdar bunu beğendi.
  5. alemdar
    Cesur

Beğenileri:
    2.544
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    3.934 ÇTL
    Kesinlikle. Sizsiz olmaz. Sizler benim, aile bireylerim siniz artık. Ve hep öyle kalın. EMİ.

Sayfayı Paylaş