IFW'de Değişim Rüzgarı!

Papatya

Güzel Günler Göreceğiz.
V.I.P
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
23,339
Beğeniler
6,890
Şehir
Seattle.
#1


İstanbul Moda Haftası, bundan böyle dünya modasına yön veren tasarımcıların koleksiyonlarını sahneledikleri New York, Londra, Milano ve Berlin moda haftalarını gerçekleştiren IMG tarafından düzenlenecek.

Zürih'ten Moskova'ya, Toronto'dan Mumbai'ye 30'dan fazla moda odaklı endüstri ve tüketici etkinliğine imza atan IMG, geçtiğimiz dönemde IMGDoğuş olarak Türkiye'de faaliyete geçeceğini açıklamıştı.

İstanbul'u küresel moda takvimine yerleştirecek ve Türk moda tasarımının en iyi örneklerine ev sahipliği yapacak organizasyonun, dünya moda basını ve satın almacıları için bir çekim merkezi haline gelmesi hedefleniyor.

Küresel boyut

Moda haftasından kazanılan ivmeyle, tasarımcıya ve moda endüstrisine verilen destek 12 aya yayılacak, tasarımcı ve markalarla ortak projeler yapılacak.

Moda haftası, global bir etkinlik olarak konumlandırılarak çevre bölgelerdeki tasarımcı ve markaları da çatısı altında toplayacak.

Etkinlik, hem Türk tasarımcıların, hem de Türk hazır giyim sektörünün ihtiyaçları göz önünde bulundurularak şekillendirilecek. Tasarımcıların kültürel, sanatsal ve ekonomik anlamda gelişmelerini sağlayacak iş birliklerinin oluşumuna katkıda bulunulacak.

 
Top Bottom