1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

iGO Primo Navigasyon - Galaxy Tab 7.7 ye uygun

Konusu 'Android Uygulamaları' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 30 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.357
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.819 ÇTL
    Yenilendi !..

Galaxy Tab 7.7 cihazımda birçok navigasyon programı denedim. Ancak Galaxy S i9000 telefonda rahat çalışan navigasyonlardan hiçbiri Galaxy Tab 7.7'de çalışmadı. Ya ICS sürümü ya çeşitli dosya hataları ile engeller çıktı.

Arama yaparken 2012 sürümlü bu iGO Primo Android navigasyon programına rastladım.

Bu sürümde iki ayrı çözünürlük için apk dosyası mevcut.

1280 x 720 çözünürlük
    1280 x 800 çözünürlük

[​IMG]Galaxt Tab 7.7 navigasyon için 1280 x 800 ekran çözünürlüğü ile ilgili apk dosyasını kuruyoruz. Ekrandaki alt bar nedeniyle onay butonları yarım görnüyor ancak bunun bir önemi yok.

Programı ekleyenin beyanına göre aşağıdaki telefon modellerinde de sorunsuz çalışan bir sürüm...

"Denenip çalışan telefonlar (1280x720 çözünürlük için): Galaxy Nexus,HTC One X,"

Ve ben bu telefon modellerine Galaxy Tab 7.7 cihazı da ekliyorum (1280x800)...

Not: Dosya içerisinde hem 1280x720 (iGO.apk) hem de 1280x800 (iGO_1280_800.apk) dosyaları mevcut.

* Denenmiştir. Halen kendi kullandığım (Glaxy Tab 7.7) IGO programıdır.
    * İçerisinde 4 adet Türkçe dil dosyası var, LAZ şivesi dahil :). Diğer dilleri sildim.

Not2: 1280x800.apk dosyasında alt menüden dolayı küçük bir kayma yaşanabiliyor. 1280x720.apk dosyasını da kurup rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kurulum:
    1. Eski iGO versiyonunun yedeğini alınız. (yedeklemek istemeyebilirsiniz, opsiyonel)
    2. Telefon hafızası ve SD kartınızdaki eski igo versiyonunu tamamıyla cihazınızdan kaldırın.
    3. Aşağıda 2 part olarak verilen linklerdeki rarlı dosyaları indirin. Sonra part1 den başlayarak dosyaları rardan çıkarın. rardan çıkardıktan sonra IGO isminde bir klasör çıkacak. IGO klasörünü SD karta kopyalayınız. (Cihazınızda sd kart yoksa telefon hafızasına kopyalayınız. Ama öncelikli SD karta. Bu husus önemlidir)
    4. IGO klasörünü SD karta kopyaladıktan sonra IGO klasörünün içindeki istediğiniz apk dosyasını kurun.

Partların içeriğinde hem gerekli data dosyaları hem de 1280x720 apk dosyası mevcuttur. ()

Şifre: cerezforum.com

Part 1: 250 MB [ [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] ]
    Part 2: 192 MB [ [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] ]

Örnek Video

Son düzenleme: 15 Mayıs 2016
    cengiz kahan bunu beğendi.
  2. cafer21

cafer21 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    dostum teşekkür ediyorum bilgi için ama linkler silinmiş.

3. YoRuMSuZ
    Avare

Beğenileri:
    7.357
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.819 ÇTL
    Evet maalesef silinmiş yakın zamanda tekrar upload ederim. Gerekirse tabletteki uygulamayı olduğu gibi yüklerim.

4. etx67

etx67 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    linkler silinmiş. Yazık

5. YoRuMSuZ
    Avare

Beğenileri:
    7.357
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.819 ÇTL
    Bu akşam linkleri yenilicem arkadaşlar.

6. YoRuMSuZ
    Avare

Beğenileri:
    7.357
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.819 ÇTL
    Galaxt Tab 7.7 için 2012 IGO yazılımını güncelledim arkadaşlar. Kendi kullandığım şekilde SD karttan kopyaladım. İndirme linklerinde sorun olmaz umarım.

Türkçe dışındaki dilleri sildim. 4 adet farklı Türkçe dil dosyası var, Laz şivesi dil dosyası dahil.

Rardan çıkardığınız tüm dosyalar IGO adlı klasörde olmalı...

Not: Bu sürümü Galaxy S3 telefonda da denedim, sorunsuz çalışıyor.

7. fvb

fvb Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    hocam google yerel arama çalışmıyor...

8. YoRuMSuZ
    Avare

Beğenileri:
    7.357
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.819 ÇTL
    @fvb, iGO yazılımı ile Google'nin bir iletişimi yok. İkisi birbirinden farklı yazılımlar... iGO piyasadaki en kullanışlı navigasyon yazılımıdır.

Son düzenleme: 26 Ocak 2014
  9. HAYAL__

HAYAL__ * kaLp gözüyLe *

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    1.880
    Yer:
    İstanbul
    Banka:
    10 ÇTL
    Pylaşım yaparken fotoğaf atamadım bugün... bir tane fotoğraf ekledim..silince yerine yenisini elkemek istedim... eklemedi.... forumu kapatmak zorunda kaldım... bu yapılan değişiklik nedeniyle mi oldu... bugün defalarca aynı olay oldu

10. YoRuMSuZ
    Avare

Beğenileri:
    7.357
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.819 ÇTL
    Hayır hayır bir değişiklik yapmadık forumda. Söylediğim şey iGO navigasyon yazılımının kullanımı ile ilgiliydi.

Sayfayı Paylaş