1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

İkbal Gürpınar - Benim Hala Umudum Var

Konusu 'Kitap Özetleri' forumundadır ve cırcırböcee tarafından 27 Ekim 2006 başlatılmıştır.

1. cırcırböcee

cırcırböcee V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    2.880
    Banka:
    335 ÇTL
    Yayınevi:Yakamoz Yayınları
    Sayfa:192
    Yıl:2006
    Türü: Deneme

Hayatınızdan neleri çıkarıp atmak isterdiniz? Elinizde bir silgi olsa, dilediğiniz şeyleri silme hakkınız olsa, hangi yaşanmışlıkları yok ederdiniz? Eskiden, çook eskiden hiç düşünmeden yapıverdiğiniz, üstelik kendinize mübah saydığınız neler beliriveriyor şimdi hafızanızda? Gözünüzün önüne kimler geliyor affedemediğiniz? Rüyalarınıza bile giren, geceleri kan ter içinde uyanmanıza sebep olan bir şeyler var mı hayatınızda? Son zamanlarda sorguladınız mı hiç kendinizi, yaptıklarınızı? Belki bu kitap bir dertleşme olacak sizlerle, bir itiraf, bir paylaşım. Ben ya da diğerleri yapmış olabilir yazdıklarımı, ne fark eder ki? Bu dünya, bu hava, bu su, bu toprak hepimizin değil mi?..” İkbal Gürpınar, büyük bir samimiyetle ve içinizi ısıtan bir üslupla sanki evinizde oturmuş karşılıklı sohbet eder gibi anlatıyor Yaradan''dan dolayı çok sevdiği sizlere.

2. AHMET KAYA

AHMET KAYA Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    ablamda bundan okuyor:):)

Sayfayı Paylaş