İki farklı gmail hesabınız tek sayfada

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
36,719
Beğeniler
8,982
Takım
GALATASARAY
#1
Eğer işiniz veya okulunuz için farklı bir e-posta kullanıyorsanız bu özelliği denemelisiniz. Böylelikle tek bir internet tarayıcı altında iki farklı hesabımızı ayrı olarak görebiliyoruz. Peki bunu nasıl mı yapacağız?

  1. Labs tab under settings üzerinden Multiple Inboxes özelliğini açın.
  2. Set up a filter seçeneğiyle okul veya iş adresinize giden tüm e-postaları düzenleyip, arşivleyin.
  3. E-posta adreslerinden birini diğer e-posta'nıza giden postaları göstermesi için ayarlayın. Bunu yapmak için de önce Multiple Inboxes'ı ardından Settings seçeneğini tıklayın. Böylelikle gerekli ayarlamaları yapabilirsiniz.
  4. İş arkadaşlarınızın farklı e-postalar kullandığınızı bilmesini istemeyebilirsiniz. Bunun için de "custom from adress" seçeneğini tıklamanız ve yönergeyi izlemeniz yeterli.
 

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Katılım
4 Ksm 2008
Mesajlar
5,480
Beğeniler
57
Şehir
Anadolu (bu kadar ayrıntı iyi)
#2
Belki bu konuyla tam alakalı değil ama bende bir zamanlar filtreye takılmadan önce https://o.imo.im/ adresinden aynı anda hem tüm msn adreslerini hemde facebook hesabını aynı zamanda kullanabiliyordum.Önceleri filtreden kaçabiliyordu ama şimdi hain filtre onuda engelliyor.:D
 

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
36,719
Beğeniler
8,982
Takım
GALATASARAY
#3
Hotmail adresleri de birleştirilebiliyor hocam. Ancak tek pencerede görünmüyor. Bir hesabınızı açtığınızda bir tıklama ile diğer hesabınıza geçebiliyorsunuz.
 

Benzer konular

Top