1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

İki heykel

Konusu 'Fıkra' forumundadır ve yeşüLL tarafından 11 Ekim 2009 başlatılmıştır.

1. yeşüLL

yeşüLL limitsizsiniz...! Özel üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    2.880
    Banka:
    46 ÇTL
    Yıllarca, biri erkek biri dişi iki kahraman heykeli birbirlerine bakar durumda parkta dururlarmış, ta ki bir gün bir melek cennetten gelene kadar;

"Sizler iyi ve örnek birer heykel oldunuz, bu yüzden ben de size özel bir hediye vereceğim." Yarım saat için sizi canlandıracağım, siz de bu süre içinde ne isterseniz yapabileceksiniz!" demiş.

Ve melek ellerini çırpar çırpmaz heykeller canlanmış, birbirlerine biraz utanarak yaklaşmışlar, ama sonra hızla parktaki çalılıkların arkasına koşmuşlar. Kısa bir süre sonra çalılıkların arkasından kikirdeşmeler, kahkahalar duyulmuş, çalılar sallanmış. Onbeş dakika sonra, çalılıklardan çıkmışlar, ikisinin de yüzünde geniş bir tebessüm varmış.

"Onbeş dakikaniz daha var!" demiş melek, gözlerini anlamlı anlamlı kırparak...

Dişi heykelin yüzündeki tebessüm biraz daha yayılmış ve erkek heykele dönmüş:

"Harika! Ama bu sefer güvercini sen tut, ben pisliyim kafasına!"

2. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.782
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    384 ÇTL
    hahaaa:):) süper ya...ama fesatlık içimize işlemiş galiba kendimden utandım:D

3. k@LpSiz_K@fKéF

k@LpSiz_K@fKéF Forum Onuru

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    B!L€C€G!M
    Banka:
    44 ÇTL
    Bizde yedik güvercin hikayesini :P

Sayfayı Paylaş