1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

İki Kızına Tecavüz Etmiş!

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve k@LpSiz_K@fKéF tarafından 14 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

1. k@LpSiz_K@fKéF

k@LpSiz_K@fKéF Forum Onuru

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    B!L€C€G!M
    Banka:
    44 ÇTL
    Ruhsatsız silah bulundurmaktan gözaltına alındı, tecavüzden tutuklandı...

Edinilen bilgiye göre 61 HC 132 plakalı aracıyla Zeytinburnu'nda bir benzinliğe giren H. Ö.'nün şüpheli hareketlerde bulunması üzerine polis tarafından üstünde ve aracında arama yapıldı.

H. Ö.'ün aracında 12 kalibre 1 adet av tüfeği ve 31 adet av fişeği bulundu. Bunun üzerine H. Ö. polis ekiplerince gözaltına alınarak Merkezefendi Polis Merkezine getirildi.

Hakkında ruhsatsız silah bulundurmaktan işlem yapılan H. Ö.'ün tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılacağı sırada polis haber merkezinden gelen bir ihbar üzerine yapılan araştırmada, H. Ö.'ün Trabzon'da bulunan kızları S.Ö(1994) ve S.Ö.'ye(1992) tecavüz ettiği iddiasıyla aranması olduğu belirlendi.

Durumun öğrenilmesi üzerine ilgili makamlarla temasa geçen polis merkezi ekipleri H. Ö.'yü adliyeye sevk etmek üzere yeniden gözaltına aldı.

Zanlı'nın 17 ve 15 yaşındaki 2 kızının Trabzon Emniyet Müdürlüğü Çocuk Büro ekiplerine verdikleri ifade de babalarının kendilerine defalarca tecavüz ettiği yönünde iddiada bulundukları öğrenildi.

Polisteki sorgusunun ardından Bakırköy Adliyesine sevk edilen H. Ö. tutuklanarak Metris Cezaevine gönderildi. Adliye çıkışında basın mensuplarını gören H. Ö. bir süre dışarı çıkmak istemedi.

Polisi bir süre uğraştıran zanlı daha sonra ikna olarak dışarı çıktı. Gazetecilerin sorularına küfürle karşılık veren H. Ö. tutuklanmasının hıncını basın mensuplarından çıkarttı.

Kaynak * Milliyet

2. Mavi Gül
    Avare

Mavi Gül ѕση_¢ıqℓıк Özel üye

Beğenileri:
    375
    Ödül Puanları:
    3.730
    Yer:
    Misafir Sevmez
    Banka:
    677 ÇTL
    Nasıl bir ahlak yoksunluğu içindeyiz. Öz babanın kendi kızına tecavüz haberini ilk yabancı bir ülkede duymustum nasıl bir ahlaksız diyordum şimdi kendi milletimden bir insan kendi öz çocuğuna ki daha 15inde 17sinde bir çocuğa öz çocuğuna bunu nasıl yapabilir hangi ahlakla yapabilir akıl almıyor. Türkler ahlaki değerlerine sahip çıkmaları ile dünyada bilinirlerdi artık her şey gibi onuda kaybetmişiz insanlıkla birlikte. İnsan kendi evladına kötü gözle baktıktan sonra hayvandan ne farkı kalıyor ki

3. jeriko

jeriko Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    657
    Yer:
    Anadolu (bu kadar ayrıntı iyi)
    Banka:
    314 ÇTL
    Böyle insan müsvettelerini hapishanelerde bile yaşatmazlar.Kim vurduya, pisipisine leşi serilir.İnsanlık ayıbı bir olay.

4. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    En sevdiğimin yanından :=)
    Banka:
    119 ÇTL
    Versinler ben inanın gözümü kırpmadan öldürürüm

5. merakettim
    Ecinni

merakettim Öpözel Üye :*

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    2.230
    Meslek:
    Ne iş olursa yaparım abi
    Yer:
    leşim ANKARA:)
    Banka:
    1.432 ÇTL
    Akıl sağlığı yerinde olan hiçkimse bunu yapmaz.Ayrıca genelleme yapmak yanlış olur.Ne Türk,ne de yabancı şeklinde.

6. Mavi Gül
    Avare

Beğenileri:
    375
    Ödül Puanları:
    3.730
    Yer:
    Misafir Sevmez
    Banka:
    677 ÇTL
    genelleme deildi zaten merakettim kastım Türk ahlakını artık terketmeye başlamamız üzerine idi.

7. merakettim
    Ecinni

merakettim Öpözel Üye :*

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    2.230
    Meslek:
    Ne iş olursa yaparım abi
    Yer:
    leşim ANKARA:)
    Banka:
    1.432 ÇTL
    Tamam sorun yok öyleyse:)

8. aslıhan35

aslıhan35 Katılımcı

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    2 ÇTL
    işin içinde mutlaka başka bişey vardır.bir baba asla "öz"kızına bu gözle bakamaz.çocuğun ve babanın dna örnekleri mutlaka incelenmelidir.büyüklerimden duyduğum kadarıyla bir babanın nefsinin kendi çocuğunda asla uyanmadığıdır.tabii toplum o kadar sapıttı ki babanın ruh hastağı pisilk olma ihtimali göz önünde bulundurmadan da geçemeyeceğim.

9. Mavi Gül
    Avare

Beğenileri:
    375
    Ödül Puanları:
    3.730
    Yer:
    Misafir Sevmez
    Banka:
    677 ÇTL
    senin gibi iyi niyetli düşünmek isterdim ama örneğini daha öncede gördük hatta dahada abartıp özkızından çocuk yapan adileride gördük..

10. aslıhan35

aslıhan35 Katılımcı

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    2 ÇTL
    doğru örnekleri çok fazla bu konunun.ama yine ısrar ediyorum bu konuda dna'lar mutlaka incelenmeli.baba ve öz kız olamaz bunlar.aksini düşünmek bile miğdemi bulandırıyor.

Sayfayı Paylaş