1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
  * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
  E-posta adresimiz

İLGİLİLERE MAKALELER

Konusu 'Genel' forumundadır ve deneme1.2.... tarafından 31 Mart 2016 başlatılmıştır.

 1. deneme1.2....

  deneme1.2.... Üye

  Katılım:
  10 Mart 2016
  Mesajlar:
  59
  Beğenileri:
  124
  Ödül Puanları:
  630
  Cinsiyet:
  Kadın
  Meslek:
  imam-hatip öğrencisi
  Yer:
  turkiye
  Banka:
  1 ÇTL
  Bi Simit:
  Pakistan Lunapark patlamasının faili İngiltere'dir

  28 Mart 2016 13:49

  Pakistan Lunapark patlamasının faili İngiltere.Bu hafta İngiliz konsolosun okullarda Tevbe süresi okutulmayacak tehdidi sonrası ilk uyarı

  Tevbe süresi cihad ayetleri üzerinden İslam'ı suçlayan İngiliz Konsolos, Pakistan D. Bakanı'nı ülkenizi cehenneme çeviririz diye tehdit etti

  Ayrıca bu uyarı Pakistan medreselerinde bir çok değişiklik önergesi ile beraber Bakan'a teslim edildi.
  [​IMG]
  Pakistan'ı liberalleştirmek istiyorlar

  Ortadoğu'dan sonra Hint alt kıtasındaki müslümanların etkisini kesmek istiyorlar.

  Bangladeşteki idam olayları da bununla alakalı

  Her kargaşada Erdoğan'ın ve Türkiye'nin arkasında duran Pakistan ya İran safında duracak ya da Türkiye ile beraber tehditlere karşı duracak

  İran-Pakistan sınırındaki Belucistanda İran askerlerini cehenneme gönderen beluşlara Türkiye'nin ve Pakistanın desteğinden rahatsızlar

  [​IMG]

  -Bisimit
   
  DENEME bir ki bunu beğendi.
 2. deneme1.2....

  deneme1.2.... Üye

  Katılım:
  10 Mart 2016
  Mesajlar:
  59
  Beğenileri:
  124
  Ödül Puanları:
  630
  Cinsiyet:
  Kadın
  Meslek:
  imam-hatip öğrencisi
  Yer:
  turkiye
  Banka:
  1 ÇTL
  [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
  Bi Simit:
  Ses Kayıtları Gerçek AMA !

  14 Nisan 2014 13:14


  [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]


  Türkiye’de sağcısı da solcusu da, cemaatçisi de, partilisi de tek bir olayı konuşuyor.

  Recep Tayyip Erdoğan’ın ses kaydı montaj mı yoksa gerçek mi?

  Bir kere şunu söyleyelim, montaj demek sahte demek değildir.


  Montaj demek başkasına ait sesin kullanılması demek değildir.

  Montaj demek bir ses kaydından bazı bölümleri çıkarmak veya başka ses kaydı ile birleştirmek demektir.

  Bu bağlamda Recep Tayyip Erdoğan’ın ses tape’leri Ağrı Dağı kadar gerçektir. Ancak !

  Gerçektir dediğimde bazılarının zil takıp oynamak istediğini, bazılarının yuh dediğini, bazılarının hadi canım sen de mi Bisimit?

  dediğini hisseder gibiyim.

  Arka planını anlatırsam, neyin ne olduğunu da anlayacaksınız.

  Akparti iktidar olduktan sonra Türkiye’ye yapılan yatırımların 5%’inin bile halktan alınan vergilerle yapılamayacağını düşünen bir tane Allahın kulu oldu mu?

  ( İngiltere, Amerika, İsrail haricinde )


  Ey Türk Milleti, hiç düşündün mü söylesene?

  Bu ülke petrol satmaz, bu ülke doğalgaz satmaz, bu ülke maden satmaz, bu ülke altın çıkarmaz, bu ülke araba üretmez, bu ülke elektronik telefon v.b bir araç üretmez, bu ülke elmas çıkarmaz, bu ülke’nin turizmden başka hiç bir dış geliri yoktur.

  Bu ülkenin hatta ithalat-ihracat dengesi bile bozuktur.
   
 3. deneme1.2....

  deneme1.2.... Üye

  Katılım:
  10 Mart 2016
  Mesajlar:
  59
  Beğenileri:
  124
  Ödül Puanları:
  630
  Cinsiyet:
  Kadın
  Meslek:
  imam-hatip öğrencisi
  Yer:
  turkiye
  Banka:
  1 ÇTL
  Kıymeti üzerinden hesap yapıldığında bu ülkeye giren mal, çıkan maldan çok daha fazladır.

  Yani ciddi bir cari açık vardır.

  Buna rağmen, petrol satan Suudi Arabistandan, doğalgaz satan Rusya ve Azerbaycandan, Silah satan Amerika, İngiltere ve İsrail’den, Araba satan Avrupa ülkelerinden, Elektronik satan Güney Kore, Japonyadan, ucuz iş gücü satan Çin’den daha fazla yatırımı nasıl oluyor da Türkiye yapıyor?

  Krizler bütün ülkeleri sarsarken Türkiye nasıl oluyor da sarsılmıyor?

  Yatırımlar durmuyor?

  Sağlık, Bilim, Eğitim, Askeri alanda gelişmeler yavaşlaması gerekirken aksine hızlanıyor?

  Sosyal devlet olma yolunda Türkiye neden dünyada en hızlı devlet? Ne satıyor, nerden geliyor bu para?

  Bütün bu soruları sormadan size anlatmak istediğimi anlatmam İMKANSIZDI

  . Bu yüzden bu soruları sordum.

  Şimdi siz de sorun kendinize.

  Gerçekten bütün bunlar nasıl oldu?

  Tekrar ediyorum halktan alınan vergilerle son 10 yılda bu ülkeye yapılanların 5%’i bile yapılmazdı.

  Peki nerden buldu bu parayı Türkiye?

  Yeter soru sorduk, gelelim cevaba;

  11 Eylül sonrasında Amerika Birleşik Devletleri ve Uluslararası kuruluşlar bir çok arap iş adamını El-Kaide’ye yardım ve yataklık yapmakla suçladı.

  Bu iş adamları 2′ye ayrılıyordu.

  Birinci gurup Amerika ve İngiltere’nin sözünden çıkmayan ve bu tehditlerden korkarak yelkenleri indiren ve bu 2 ülkeye teslim olup haklarındaki bütün suçlamaları düşüren arap şeyhleri,

  2. gurup ise suçlamaları kabul etmeyerek davalarla tek tek mücadele edip masumiyetini kanıtlayan samimi arap iş adamları.
   
 4. deneme1.2....

  deneme1.2.... Üye

  Katılım:
  10 Mart 2016
  Mesajlar:
  59
  Beğenileri:
  124
  Ödül Puanları:
  630
  Cinsiyet:
  Kadın
  Meslek:
  imam-hatip öğrencisi
  Yer:
  turkiye
  Banka:
  1 ÇTL
  İşte bu iş adamlarından bir tanesi de Yasin El Kadı ( adamı bana anlattırmayın araştırın) idi. Daha sonra 2. guruptaki bu iş adamları New York ve Londra borasındaki bütün paralarını çekerek nakit olarak uçaklarla Türkiye’ye taşıdılar.

  Bu paraların çoğu kayıt dışı olarak $ halinde depolarda tutuldu. Bu paraların bir kısmı ile son 10 yıldır Türkiye’de yatırımlar yapıldı. Arap iş adamlarının bu paraları Türkiye’ye taşıma sebebi Amerika ve İngiltereye olan nefretlerinin artması ve İslam dünyasında Türkiye dışında ayakta kalan başka ülkenin kalmamış olmasıydı. Son kalenin Türkiye olduğunu onlar da farketmişlerdi.
  Samimi olan 2. guruptaki Yasin El Kadı gibi iş adamları kayıt dışı olan bu paraları Erdoğan’a teslim etmişlerdi.

  Erdoğan, yakın çevresini kullanarak bu paraları kullanana dek muhafaza etmek zorundaydı. Nitekim Merkez Bankası’nda bile casuslar kol geziyor, Türkiye’deki dolar miktarını öğrenmeye çalışıyorlardı.

  Hatırlarsanız Merkez Bankası’ndan bir kaç kişinin işine casusluk suçlaması ile son verilmişti. Bu suçlamalar bu casusların içerdeki para miktarını öğrenerek ABD’ye bildirmesinden müteşekkil idi.

  Bu yüzden paralar Merkez Bankasında bile güvende olamazdı. Erdoğan Reza Zerrab’ı kullanarak paranın bir kısmını İran ile olan ticarette eritiyor, bir kısmını Türkiye’deki yatırımlarda nakit olarak kullanıyor, kalan kısmı da yakınları ile beraber muhafaza ediyordu. Bu paralar devletin parası değildi. Devletin kasası açık vermiyor, aksine gelen para giden paradan daha az olduğu için sürekli fazla veriyordu.
   
 5. deneme1.2....

  deneme1.2.... Üye

  Katılım:
  10 Mart 2016
  Mesajlar:
  59
  Beğenileri:
  124
  Ödül Puanları:
  630
  Cinsiyet:
  Kadın
  Meslek:
  imam-hatip öğrencisi
  Yer:
  turkiye
  Banka:
  1 ÇTL
  Bu fazlalığı kimse sorgulamıyordu. Bu ülkenin geliri bu ülkenin giderini karşılamıyorken, nasıl oluyor da Ülke batmıyordu? Bu soruyu bizden başka bütün ülkeler soruyordu aslında.

  Gezi olaylarında dolar 2 TL’yi görmeyecek diyen merkez bankası her gün piyasaya 1 milyar dolar sürüyor, bu da ABD ve İNGİLTERE’yi çıldırtıyordu.

  Hangi paraydı bu piyasaya sürülen para? Merkez Bankasında dolar limitinin tükenmiş olması gerekiyordu. Doların en az 5 TL ‘ye fırlamış olması gerekiyordu. Ama olmuyordu işte. Arka planda merkez bankasına birileri kamyonla dolar taşıyor, merkez bankası da bu dolarları piyasaya sürerek ekonomiyi dengede tutmaya çalışıyordu.
  Bu paralar dostlar, Yasin El Kadı gibi bir kaç arap iş adamının parasıydı. Ve Yasin El Kadı sırf bu yüzden Türkiye’ye geldiğinde bile bir kaç kere suikaste maruz kaldı. ( Google’dan bakın kazalara ) .
  Bütün bu detayları devlet açıklayamaz. Kayıt dışı paralar devleti uluslararası arenada suçlu yapar, arap iş adamlarını da hedef haline getirir.

  Bu durumda aslında bu hikayeyi Cemaatte çok iyi biliyor. Ama Başbakan’a hırsız muamelesi yapmak işlerine geliyor. Devletin kasasına gelen para belli, kasadan çıkacak olan para da belli.

  Gelen gidenden az ise bu ülkenin batması gerekmiyor mu? Söyleseniz de yukarda saydığım altın, maden, elmas, araba, telefon, petrol, doğalgaz gibi kaynakların yoksa nasıl ayakta duruyorsun? İşte bu paralarla.
  Bu para miktarı öyle 1 Milyar dolar filan da değil. Çok daha fazla. Ama cemaat 100 milyar dolar dediğinde herkes OHA diyeceği için 1 milyar dolar gibi inandırıcı bir rakam söylemeyi tercih ediyorlar.
   
 6. deneme1.2....

  deneme1.2.... Üye

  Katılım:
  10 Mart 2016
  Mesajlar:
  59
  Beğenileri:
  124
  Ödül Puanları:
  630
  Cinsiyet:
  Kadın
  Meslek:
  imam-hatip öğrencisi
  Yer:
  turkiye
  Banka:
  1 ÇTL
  Aslında Erdoğan ve ekibinin sakladığı nakit para bence 100 milyar dolara yakın bir para. Ve bu paralar nakit olarak bir çok yerde sır gib saklanıyor.

  Bu paraların miktarını bilen kişi sayısı bir elin parmağı kadar.
  Bu durumda bu gerçekleri dillendiremeyen Başbakan’ın yerine halkın bir şeyler yapması lazım. Halkın bunu dillendirmesi lazım. Gerçekleri Başbakan işgal ettiği makam itibarı ile dile getiremez.

  Ak Parti de öyle. Ama ben BİSİMİT olarak bunu ilk dile getiren kişi oluyorum. Bu beni kahin yapmıyor. Bu gerçeği bir İngiliz, Bir Alman, Bir Amerikalı, Bir Yahudi bilir ama bir Türk bilemez mi ?
  Bizi aşağılayan hain köpeklere cevabını verin. Bu para devletin geliri değil, aksine devlete Recep Tayyip Erdoğan’ın kendi itibarı ile kattığı ek gelirdir.

  Recep Tayyip Erdoğan’ın itibarı bu ülkeye bu parayı getirmiştir. Bu paralar bu güne dek milletin çıkarları için kullanılmıştır ve bundan sonra da bu çıkarlar doğrultusunda kullanılacaktır.
  Uyumayın, dirayetli olun. Bu ülkeyi İngiliz, Amerikan, Yahudi uşaklarına yem etmeyin. 100 tane de kaset çıksa bilinki Başbakan bir hırsız değil aksine bu ülkeye dışardan para getirmiş kaybetmeye tahammülümüzün olmayacağı tek liderdir.
  Varsa sorunuz sorun, her türlü cevaplarım, ama küfür yok, hakaret yok. Cemaatçiler de sakin olsun.
   

Sayfayı Paylaş