1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Ilginç Sorular

Konusu 'Komik Yazılar ve Olaylar' forumundadır ve wien06 tarafından 23 Ekim 2008 başlatılmıştır.

1. wien06

wien06 V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Viyana
    Banka:
    292 ÇTL
    -Neden bozulan otobüsün yolcuları bizim otobüsümüze aktarıldığında onlara mültecilermiş gibi bakarız?

-Neden her gördüğümüz haritada hemen Türkiye'yi bulmaya çalışırız?Millet olarak Dünyada kaybolma kompleksimizmi var?

-Neden insanlar birbirlerine sarılınca sağa-sola sallanırlar?

-Neden öğrenciler ilköğretimin beşinci sınıfına kadar öğretmene''öğretmenim''seslenirken altıncı sınıfta bir anda''hocam demeye başlarlar?

-Neden sınavlarda''4 yanlış bir doğruyu götürür''şeklinde bir uygulama ile öğrenciler cezalandırılırda''4 doğru bil bir doğruda bizden''şeklinde bir kampanya başlatılıp zekaya ve riske girme cesaretine ödül verilmez?

-Neden insanlar kapalı bir alandan yağmur yağan alan çıkınca kafalarını eğerler?Yağmura duyulan saygıdanmıdır yoksa ondan tırstığımız içinmidir?

-Neden dükkanını kapatıp giden esnaf kapıya'10 dakika sonra dönücem''yazar veeee ne zaman gittiğini nasıl anlarız?

-Televizyona çıkan insanlar neden kendilerini Türkiye'deki bütün insanların izlediğini sanarlar?örn şuanda 70 milyon kişi bizi izliyor...

-Neden gözlerinden öperim denir?İnsan vücudunda öpülecek daha uygunsuz yer varmıdır?Kimse kimseyi gözünden öpmüşmüdür?

-Düğünlerde neden''Dom Dom kurşunu''ile göbek atılmaktadır.''Bir avcı vurdu beni bin avcı beni yedi''gibi sözler eşliğinde kendinden geçen başka milletler varmıdır?

-Neden bazı kızlarımız şirin bir hayvancağızı gördüğünde''inanmıyorumm''derler inanılmayacak olan nedir?

-Cumartesi ve Pazartesinin neden kendi isimleri yoktur?

-Dolmuşlardaki fiyat tarifesinde en''kısa mesafe''neden''indi-bindi''olarak tabir edilir?önce inilip sonramı binilir?bir terslik yokmudur?

-Bir programı kurarken neden ''kabul ediyorum''yada ''kabul etmiyorum''seçenekleri vardır? O kadar parayı bayılıp bir bilgisayar programı satın aldıktan sonra ''kabul etmiyorum'' seçeneğini işaretleyen bir takım saf kişiler mevcutmudur?

-Bulmacalarda boru sesinin karşılığı neden hep ''Ti'' dir? Bulmacaları hazırlayan arkadaşlar hiç ''Ti'' diye ses çıkaran boru görmüşlermidir?

-Neden ftbol takımı olan Ajax ''Ayaks'' diye okunuyorda temizlik ürünü olan Ajax ''Ajaks'' diye okunuyor?

-Neden ilanlarda ''doktordan temiz araba'' diye yazılır?Hipokrat yemininde ''Arabamı temiz kullanacağım''diye bir madde mi var?

2. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    En sevdiğimin yanından :=)
    Banka:
    119 ÇTL
    Televizyona çıkan insanlar neden kendilerini Türkiye'deki bütün insanların izlediğini sanarlar?örn şuanda 70 milyon kişi bizi izliyor...

en çokta bu beni deli ediyor.

3. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Süper çıkarımlar gerçekten de :D

Sayfayı Paylaş