1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

ilginç...

Konusu 'Soru/Cevap - Öneri, İstek, Şikayet' forumundadır ve -araz- tarafından 10 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. -araz-
    Ayyaş

-araz- EYVALLAH... V.I.P

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    3.980
    Banka:
    439 ÇTL
    bugün forumda bi anormallik mi var acaba anlayamadım... zaten bi kaç gündür süregelen oyun sıkıntım hala devam etmekte. bunların dışında ana sayfadaki sohbet ekranım gözükmüyor ve ... bazı oyunlar açılıyor oynuyorum ve 1. sırada yer almama rağmen normalde yeni oyun skoru adlı konunun kendiliğinden açılması gerekirken hiç bir kıpırdama yok....

neden acaba???

2. cemree
    Eğlenceli

cemree =)=) Süper Moderatör

Beğenileri:
    3.730
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    1.170 ÇTL

oyunlarda o sıkıntıları bende yaşıyorum puanım 500 ise -1 falan gösteriyo ama chatbox bende görünüyor...

3. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.355
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.817 ÇTL
    İlk rekorda o şekilde görünebilir, ya da gördüğünüz sayı skor değil başka bir sayı olabilir :)

Bu arada bazı oyunların arkaplanı siyah. Bunların manuel olarak renklendirilmesi gerekiyor. Bu bölümde bildirin düzeltelim.

4. -araz-
    Ayyaş

-araz- EYVALLAH... V.I.P

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    3.980
    Banka:
    439 ÇTL
    hayır yaa ilk sırada gösteriyo ama gamegril nedense konuyu açmıyo:)

tamam o zaman bildiriyorum bütün siyah oyunlu ekranlar düzeltilsin lütfen:):)

5. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.355
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.817 ÇTL
    Rekor bildirimleri ile ilgili açma olayını şimdilik deaktif ettim. Tüm skorlar sıfırlandığı için yoğun bir konu açma süreci yaşanıyor. Rekor kırmak güçleştiğinde yine aktif edilecek...

Sayfayı Paylaş