1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz
Notu Gizle
Merhaba Ziyaretçi.

"BENİM DÜNYAM" konulu resim yarışması başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz.

Sizi de bu yarışmaya katılıma davet ediyoruz...

İlhan Berk Sözleri

Konusu 'Güzel Sözler' forumundadır ve ZeyNoO tarafından 2 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

1. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.938
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Banka:
    3.728 ÇTL
    İlhan Berk Sözleri

• Buğulu camlardaki sözler gibisin; Yani nefesim olmadan bir hiçsin.
    • Ben dostlarımı hiç satmadım! çünkü; Ya beş para etmez çıktılar ya da paha biçilemez...
    • Ne zaman ki dinlediğiniz şarkılar size o'nu hatırlatmaz; Işte ancak o zaman hayattan bi tat alabilirsiniz.
    • Ağzıyla kuş tutsa da sevemediğim insanlar var benim! Bir de canıma okusa bile sevmekten vazgeçemediklerim.
    • Varsa karşılığı, sonuna dek gideceksin! Ama yoksa karşılığı; İlk kavşaktan döneceksin. 8 Ağustos 2011
    • Aklıma gelme diye dinleyemediğim şarkılar var benim.
    • Şüphesiz ki Allah her şeyi bilir, seni nasıl sevdiğimi de.
    • İlk izlenim çok önemlidir... İlk iki dakika kocaman bir yüreği var sanırsın; Sonra bir ömür o yürekte, ilk iki dakikayı ararsın.
    • Dikkat et ama'larla beni kaybettin, keşke'lerle kendini mahvedeceksin!
    • Allah'a emanet ol, dedi ve gitti. Güldüm... Zaten başka kimim var ki?
    • İstediğin kadar hayatımın kıyısında, köşesinde bulunabilirsin. Üzgünüm ama bir daha asla merkezinde olmayacaksın.
    • Umudunu kaybetme belki döner. Ama çokta ümitli olma; belki de gittiğini senden daha çok sever.
    • Sesini hatırlamıyorum bile; Ama söyledikleri hala aklımda.
    • Hesabını veremeyeceğiniz işlere kalkışmayın. Çünkü öteki tarafta bulaşık yıkatmıyorlar.