1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

İlhan Berk Sözleri

Konusu 'Güzel Sözler' forumundadır ve ZeyNoO tarafından 2 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

1. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.784
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.064 ÇTL
    İlhan Berk Sözleri

• Buğulu camlardaki sözler gibisin; Yani nefesim olmadan bir hiçsin.
    • Ben dostlarımı hiç satmadım! çünkü; Ya beş para etmez çıktılar ya da paha biçilemez...
    • Ne zaman ki dinlediğiniz şarkılar size o'nu hatırlatmaz; Işte ancak o zaman hayattan bi tat alabilirsiniz.
    • Ağzıyla kuş tutsa da sevemediğim insanlar var benim! Bir de canıma okusa bile sevmekten vazgeçemediklerim.
    • Varsa karşılığı, sonuna dek gideceksin! Ama yoksa karşılığı; İlk kavşaktan döneceksin. 8 Ağustos 2011
    • Aklıma gelme diye dinleyemediğim şarkılar var benim.
    • Şüphesiz ki Allah her şeyi bilir, seni nasıl sevdiğimi de.
    • İlk izlenim çok önemlidir... İlk iki dakika kocaman bir yüreği var sanırsın; Sonra bir ömür o yürekte, ilk iki dakikayı ararsın.
    • Dikkat et ama'larla beni kaybettin, keşke'lerle kendini mahvedeceksin!
    • Allah'a emanet ol, dedi ve gitti. Güldüm... Zaten başka kimim var ki?
    • İstediğin kadar hayatımın kıyısında, köşesinde bulunabilirsin. Üzgünüm ama bir daha asla merkezinde olmayacaksın.
    • Umudunu kaybetme belki döner. Ama çokta ümitli olma; belki de gittiğini senden daha çok sever.
    • Sesini hatırlamıyorum bile; Ama söyledikleri hala aklımda.
    • Hesabını veremeyeceğiniz işlere kalkışmayın. Çünkü öteki tarafta bulaşık yıkatmıyorlar.

Sayfayı Paylaş