1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

İlişkilerde Yapılan 5 Hata

Konusu 'Aşk' forumundadır ve dderya tarafından 4 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Etiketler:
 1. dderya

  dderya kOkOşŞ AdminE

  Katılım:
  29 Temmuz 2013
  Mesajlar:
  12.184
  Beğenileri:
  7.984
  Ödül Puanları:
  11.080
  Cinsiyet:
  Kadın
  Meslek:
  Öğrenci
  Yer:
  izmir :)
  Banka:
  126 ÇTL
  Kadınların ilgisizliğe ve göz ardı edilmeye tahammülü yoktur. Bu durumlarla karşı karşıya kalındığı zaman çok aşırı tepkiler verebiliyoruz. Gösterdiğimiz aşırı tepkiler biz kadınları hataya sürükler. İşte biz kadınların yaptığı 5 hata.

  GÜVENSİZ HİSSETMEK: Biz kadınlar bir türlü güvende hissetmeyiz kendimizi. Karşımızdakini hep bir kaybetme korkusu yaşarız. Bu korkular hem ilişkiyi olumsuz yönde etkiler hem de biz kadınların kötü hissetmesine neden olur. Bir ilişkide en önemli şeyin güven olduğunu ulatmamamız lazım. Güvenin olmadığı yerde sağlıklı bir ilişki mümkün değildir.

  ŞİKÂYET ETMEK: Biz kadınların ikinci büyük hatası sürekli şikâyet etmesidir. Hiç önemi olmayan en ufak meseleleri bile çok büyük mesele haline getiriyoruz. Erkeklerin deyimiyle sürekli dırdır ediyoruz. Bu şekilde davrandığımız zaman hem karşımızdakini olumsuz etkiliyoruz hem de bizden uzaklaşmasını sağlıyoruz. Sonuç olarak sürekli şikâyet ilişkiyi zedeler.

  BEKLENTİLERİN YÜKSEK OLMASI: Biz kadınlar ilişkilerimizde partnerimizden çok fazla şeyler bekleriz. Beklediğimiz beklentilerimiz gerçekleşmediği zaman çok büyük hayal kırıklıkları yaşanması kaçınılmazdır. Çok büyük beklentiler ilişkiyi olumsuz yönde etkiler.

  FEDAKÂRLIK YAPMAK: Her ilişkide fedakârlık yapılır hatta bazen şarttır. Yapılan fedakârlık ne olursa olsun aynı olmalıdır. Bir ilişkide biri diğerinden fazla fedakârlık yapıyorsa bu ilişkinin gidişatını olumsuz yönde etkiler. Yapılan fedakârlık dengeli olmalıdır.

  GÜRÜNÜŞE ÖNEM VERMEK: Biz kadınların başka bir hatası da erkeklerin kadınlarda dış görünüme önem verdiklerini bilmektir. Elbette dış görünüm önemlidir ama erkeklerin kadınlarda aradığı en önemli şeyin zekâ olduğunu unutmamak gerekir.
   

Sayfayı Paylaş