İlişkiniz daha başlarken bitmesin!

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,024
Beğeniler
6,468
Şehir
Seattle.
#1


Uzun zamandır beklediğiniz o heyecanın damarlarınızda dolaşmaya başladığı ilk günlerde, ayaklarınızın yerden kesilmesi, hayatınızın merkezinde yeni başlayan ilişkinizin olması gayet normal. Ancak bu gibi zamanlarda kontrolü kaybetmek, bu muhteşem duygulara daha en başından veda etmenize neden olabilir. Biz de sizin için yeni başlayan bir ilişkide uzak durmanız gereken 4 kusurlu hareketi araştırdık.

Sosyal medya paylaşımlarına dikkat!


Yediğimiz yemekten, gittiğimiz yerlere kadar her şeyi Facebook ve Twitter sayfalarımızda yayınlamaya bayılan biz kadınlar, yeni başlayan ve bizi mutlu eden bir ilişkimiz olduğunda durumu daha da abartma potansiyeline sahibiz. Ancak aynı şey erkekler için geçerli olmayabilir. Bir çok erkek ilişkisinin her anının boy boy fotoğraflarla sosyal ağlarda yayınlanmasından hoşlanmıyor. Bu sebeple eğer sıkı bir Facebook ya da Twitter kullanıcısıysanız, bu alışkanlığınızda ufak bir değişiklik yapmanız gerekebilir.


Gelecek planlarınız konusunda acele etmeyin

Aşık olduğunuzda her şey bir anda gözünüze toz pembe görünebilir. Daha karşınızdaki kişiyi doğru dürüst tanımadan, gelecekle ilgili planlar yapmaya başlayabilir, birlikte yaşamak, tatile çıkmak gibi fikirler aklınıza hücum edebilir. Bu gibi şeyleri düşünmeye başladığınızı fark ettiğiniz an kendinizi durdurun. Bazen böyle aceleci tavırlar erkekleri korkutabilir. Her şeyi yavaş yavaş tadını çıkararak yaşamanızda fayda var.

Arkadaşlarınızdan vazgeçmeyin

İşte yapılan en büyük hatalardan bir diğeri; arkadaşlardan vazgeçmek. Hayatınızdaki erkekle tanışana kadar sürekli birlikte vakit geçirdiğiniz arkadaşlarınızdan sırf yeni bir ilişkiye başladınız diye bir anda vazgeçmek düşebileceğiniz en büyük yanılgı. Şöyle düşünün ya ilişkinizde işler yolunda gitmez ve onun sizin için doğru insan olmadığını fark ederseniz ne olacak?

Sizin için her şeyden vazgeçmesini beklemeyin

Sevgilinizin de arkadaşları olduğunu, hayatında öyle ya da böyle sizden önce bazı alışkanlıkları bulunduğunu asla aklınızdan çıkarmayın. Her Cuma arkadaşlarıyla buluşması ya da spora yalnız gitmek istiyor olması sizi sevmediği anlamına gelmiyor. Bir ilişkinin sağlam temeller üzerine kurulabilmesi için her iki tarafında kendine ait bir hayatı olması çok önemli. Böylece hem sizin hem de onun kendine ait zamanı olacak ve böylece paylaşacak çok daha fazla şeyiniz olacaktır.

 

Benzer konular

Top