1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

İlk adım atıldı. Bedelli Askerlik için 7 bin Euro…

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Hazangülü tarafından 17 Şubat 2012 başlatılmıştır.

1. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    976 ÇTL
    İlk adım atıldı. Bedelli Askerlik için 7 bin Euro…
    Dövizle askerlik bedelinin 10 bin Euro'ya çıkarılmasıyla yaşanan kaos ve beklenti Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağın gündeminde..

edelin 7 bin Euro'ya indirilmesi istendi.

Hollanda'daki resmi temasları tamamlayan ve dün Türkiye’ye dönen Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, konuyu Başbakan R. Tayyip Erdoğan’a ileteceğini söyledi.Bozdağ yaptığı açıklamada 'Bu konudaki vatandaşımızın isteklerini, tepkilerini Türkiye'ye götüreceğim ve hükümet nezrinde değerlendirilmesini sağlayacağım. İnanın gurbetçi vatandaşımızın yanında olarak değerlendirmeye katkıda bulunacağım. Umarım bu konuda önemli bir adım atılması sağlanabilir” dedi.

Konu ile ilgili olarak bdelin 10 euroya çıkması sonucu binlece bedelli eski yasadan yararlanamadığı için mağdur olmuşlardı. Eski yasadan yararlanamayan gençler ve aileleri DSDF ‘nin ( Hollanda Türk DemotratlarBirliği) önderliğinde imza kampanyası başlatarak, başta Meclis Başkanı Cemil Çiçek olmak üzere çeşitli merciilere mektup yazmışlardı…

Başbakan yardmcısı Bekir Bozdağ’ın Bedelli Askeliğin 7 bin euroya indirilmesi için çalışacağına, gündeme getirecğine söz vermesi Hollandalı Türkler tarafından memnuniyetle karşılandı.

Sayfayı Paylaş