İlk buluşmaya nasıl hazırlanılır

dderya

kOkOşŞ
AdminE
Katılım
29 Tem 2013
Mesajlar
15,087
Beğeniler
8,001
Şehir
izmir :)
#1
Bir ilişkinin başlangıç noktası olan ilk buluşma çok önemlidir. Bir buluşmanız varsa, çok heyecanlı bir hazırlığınız vardır. Giyilecek olan kıyafetler, makyaj, saç hatta parfüm seçimi de iyi yapılmalıdır.

Erkeklerde ise daha önemli bir konu vardır. Nereye ve hangi tür bir
mekana gidilmelidir?
İlk buluşma, hem kadın hem de erkek için çok önemlidir. Erkeğin götürdüğü yer, kadının kıyafetleri ve özeni, ilk buluşma ile çiftlerin yaşamları hakkında bilgi vermektedir. İlk buluşmaya gidilirken, erkek mümkün olduğunca konuşulabilecek, sessiz ve kaliteli yer seçimi yapmalıdır. Şık ve kaliteli bir ortamda yenilen romantik bir akşam yemeği hatta yapılacak bir dans , partnerinizin ilk buluşmada size aşık olmasını sağlayabilir. Karşınızdaki kadına, verilen değer ona yaşattığınız ilk buluşma ile ortaya çıkabilir.

Mekan seçimi yapıldıktan sonra, orayı ziyaret ederek
masanıza çiçekler isteyebilir ve müzik seçimi yapabilirsiniz. Özel bir gece geçirmek için, illaki pahallı bir yer seçmek zorunda değilsiniz.

Önemli olan kaliteli insanların geldiği, rahatsız etmeyen bir ortamın
seçilmesidir. Dağ, deniz ve şehir manzarası olan bir mekan seçilebilir. Fakat konuşacak seviyede müzik olan veya müzik olmayan bir ortam seçmekte fayda vardır.

Kadınlarda ilk buluşma heyecanı, genelde kıyafet seçimi ile başlamaktadır. O gece ne giyilmelidir? Çok abartılı bir kıyafet seçerseniz sıra dışı kalabilir, çok sade seçerseniz önem verilmemiş izlenimi de yaratabilirsiniz. Bu nedenle, kıyafet seçiminde orta
nokta bulunmalıdır. Mümkün olduğunca, spor ve klasiği birleştirmek en mantıklı yoldur. Bir kot pantolon üstüne
giyeceğiniz dekolte, abartılı bir tunik veya bluz ile her ortama ayak uydurursunuz. Çok klasik bir ortamda ve modern bir alanda aynı efekti yaratırsınız. Ne önem vermemiş gibi, ne de çok özenmiş gibi bir hava yaratırsınız.
 

felsefe_mi

...!...
Özel üye
Katılım
14 Ksm 2011
Mesajlar
6,061
Beğeniler
426
#3
İlk buluşma ilk izlenim için önemli tabi de yani yine de çok kasmamak lazım diye düşünüyorum
Sonra iki gün sonra çok değistin tantanaları....
Bunları ürününü pazarlamaya çalışan reklam firmalarının şovları gibi görüyorum
 

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
Katılım
15 Eyl 2014
Mesajlar
5,552
Beğeniler
6,547
#5
ilk buluşma :
evvela saçlar limonla yatırılır, kumaş pantolon yatağın altında düzeltilir,annemizin özel günler için sakladığı tütün kolonyası aşırılarak el yüz bi dezenfekte edilir beyaz gömlek rugan ayakkabı ile ilk buluşma gerçekleştirilir.
ilk buluşmalar taaa buralarda kaldı yıl 1936
 

Benzer konular

Top