1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

İlk Yardım Köşesi

Konusu 'Soru/Cevap - Öneri, İstek, Şikayet' forumundadır ve blackcrown tarafından 3 Nisan 2007 başlatılmıştır.

1. blackcrown

blackcrown Aktif

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    15 ÇTL
    Öncelikle cümleten hayırlı sabahlar. Forumumuzun sağlık köşesinde alt kategori olarak İlk Yardım Köşesi açılmasının iyi olacağı kanaatindeyim. İlk yardıma en fazla ihtiyaç duyulan yaz aylarına girmeden önce bu tür bir bilgilendirme iyi olacaktır. Gerekli tüm bilgiler bende mevcuttur. Seve seve bu tür bir köşede paylaşabilirim. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

2. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Bence de güzel olacaktır

3. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.362
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.873 ÇTL
    Ben de katılıyorum ilk işim bu bölümü oluşturmak.

4. Athensstar

Athensstar Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    iyi gunler/iyi aksamlar

oncelikle herkese selamlarimi sunarim

benim soyle bir sorunum var bir kac gun once kablosuz internet hatti aldim ve evimde de nete laptop ile baglaniyorum,cerez tv yi indirdim tv kanallarini aciyorum ama ekran renga renk,sanki resimlerin negatifi gibi goruntu aliyorum baglantida sorunum olmadigini duunuyorum ses olayinda da sorunmum yok ama online goruntuleri bu sekilde bozuk goruntu seklinde algiliyorum
    bu sorun yalniz online yayinlar da boyle ornegin you tube den goruntu izlerken ayni sorunla karsilasmiyorum
    ne yapmam gerekiyor bilgilendirirseniz memnun olurum .

5. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.362
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.873 ÇTL
    Aynı şekilde bağlanıyorum. Hatta iki tane laptop var. İkisi ile de denedim bir sorun yok. Ekran kartı ile ilgili bir sorun olmalı diye düşünüyorum. DirectX versiyonu eski ise ondan da kaynaklanabilir.

Sayfayı Paylaş