1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

iLk_NuR

Konusu 'Üye Otobiyografileri' forumundadır ve iLk_NuR tarafından 31 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

1. iLk_NuR

iLk_NuR Üstat

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    1.130
    Yer:
    meLekLerin arasından:)
    Banka:
    93 ÇTL
    Adım İlknur..10.10.1991 istanbul doğumluyum.Aslen kastamonuluyum ama istanbul bağcılarda yaşıyorum.Lise 4. sınıf grafik tasarım öğrencisiyim.Bu sene üniversite sınavına gircem.En büyük amacım iyi bi üniversite kazanabilmek ve mesleğimde ilerleyebilmek:) Aslnında bu mesleği pek isteyerek seçtiğim sölenemez çocuklarla aram çok iyiyidr oyüzden küçüklüğümdn beri kreş öğretmenliği istiyordum ama olmadı.Şimdi kardeşim o bölümü okuyacak ve ben bisüre grafikerlik yaptıktan sonra birlikte bi kreş açIcaz inş:D

Saç rengim ve göz rengim kahverengi.Yemeklerle aram pek iyi değildir genelde abur cubur:D ama en çok patates kızartmasını seviyorum:) En sevdiğim içecek kola.En sevdiğim şarkı kalp kalbe karşı derler;) Müzikte dinlemiş olduğum belirli bi tarz yok kulağıma hoş gelen beğendiğim her şarkıyı dinlerim. beni yeni tanıyanlar genelde sessiz sakin hiç konuşmayan biri sanarlar nasılbi yanılgıysa artık:P çok yakın olduğum kişiler şımarık olduğumu sölüyo ama şımarıklığım sadce onlara:) Çok duygusalım malesef ve en ufak bi ayrıntıyı bile kafamda büyütüp kendimi yer bitiririm.Melek görünümlü şeytan olduğumu düşünüyo çoğu kişi:D Lakablarım;suskun kız, uyus, delü, runlik:D Pek afzla bihobim yok genelde pc yle geçiriyorum zamanımı onun dışında müzik dinlemek,kitap okumak,deneme yazmak vs. fabilerim; böceklerr:S son zamanlarda pek fazla televizyon izlemiyorum takip ettiim bi dizi yok ama denk gelirse küçük kadınlar,gece gündüz

Foruma efsane kartal sayesinde üye oldum.Nickimin anlamı dünyaya gelen ilk ışık ilk nur:) Çerez foruma gerçekten çok alıştım ve burdaki ortamı çok seviyorum.Çok kısa sürede uyum sağladığımı düşünüyorumm.Bundada burdaki insanların sıcaklığının büyük payı var hepinize çok tşkkr ederim bunun için. Forumda sevmediğim kimse yok ama tanıdığım ve daha özel olanlar var ; efsane kartal,deli kız,flame rocqer,arzum,yorumsuz,zeynep.incikle pek muhabbet edemedik ama nedense çok ısındım ona:) Bide wien06 yı söleyim tanımıyorum ama nese:)

Umarım yeterli olmuştur sormak istediğiniz bişe varsa sorabilirsiniz

2. eFSaNe_KaRTaL

eFSaNe_KaRTaL | çArŞı | Özel üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    4.480
    Yer:
    Yaşanıp da bitenden daha acıdır yaşanmadan bitenle
    Banka:
    44 ÇTL
    Hayatını Yazmış Buda..:D

3. iLk_NuR

iLk_NuR Üstat

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    1.130
    Yer:
    Banka:
    93 ÇTL
    e heralde otobiyoğrafi diyo görmüomusun:D:P

4. CiMCiMe

CiMCiMe Usta

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    yan kesicilik
    Yer:
    evden
    Banka:
    6 ÇTL
    görüyoz cnm:D

5. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.784
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.064 ÇTL
    :( Bu kısım banada çok uyuyor yaa.. Bende çocuk gelişimi yada ana okulu öğretmenliği falan okumak istemiştim...

Kendimi buldum sanki bu cümlende :(

6. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.366
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.922 ÇTL
    Canım kardeşim iyiki varsın. Allah tüm dileklerini kabul etsin iyi bir bölüm kazan ve mesleğinde ilerle :) Şaka bir yana zaten ünv. ye hazırlananların ip adreslerini bu yıl günün belli saatlerinde bloklicaz :D:D:D

7. iLk_NuR

iLk_NuR Üstat

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    1.130
    Yer:
    Banka:
    93 ÇTL
    :D:D tmm ben okuldayken bloklayabilirsin:P:D

8. Safir
    No Mood

Safir Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    151 ÇTL
    İnşallah herşey dilediğince olur canım :)

9. iLk_NuR

iLk_NuR Üstat

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    1.130
    Yer:
    Banka:
    93 ÇTL
    inş. saoL:)

10. kelebek