İlkbaharın Trend 6 Oje Rengi

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,024
Beğeniler
6,468
Şehir
Seattle.
#1


Toz pembe

Avon'un ten rengine yakın uçuk ve ışıltılı pembesi bu sezon kadınların gözdesi olacak. Şık ve naturel bir görünüm sağlayan bu ojeleri tek kat sürmeniz yeterli.

Metalik akua

Hiç deniz kızı gördünüz mü? Biz de görmedik. Fakat bu renk sizi biraz sihirle öyle bir diyara götürecek. Kısa ve kt tırnaklarla birleştiğinde harika gölgeler yaratan bu trend renk her eve lazım!

Florasan renkler

L'oréal'in renk paletinden bronz tenlere gidecek florasan bir renk de var. Geçtiğimiz yaz sarı ve turuncunun florasanlı halin yaşadık şimdi sıra yeşilin o canlı tonlarında! Kışın etkisinden kurtulmak için biraz cesaret!

Amber çiçeği

Baharın gelişi pembe ve çiçekler. Pembenin sedefli hali ilkbahar ve yaz sezonu bronz tenlerde harika duran bir diğer renk. Tırnaklarını, üstünüz başınız pespembe olacak! Chanel'in amber çiçeği rengi İphone kılıfları olarak karşımıza çıkmaya başladı bile.

Nar çiçeği rengi

Yazın vazgeçilmez rengi nar çiçeği her kadının gözdesi. Tutkulu bordoyu nar çiçeği enerjisine dönüştüren bu renk yaza çok uygun. Hatta çoğu tasarımcıya göre nar çiçeğinin lakabı dans eden.

Elektrik mavi


Mavinin bu tonu gümüşün likit haline benziyor. Etkileyici fakat keskin değil. Sahillerde masmavi denize uygun ojeler de kullanacağız. Mavinin en çok hangi tonunu seviyorsunuz bilmiyoruz fakat en spor rengi bu yaz bizimle olacak efendim.

 

Benzer konular

Top